cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 39 COOL BY THE POOL, 8 ml
Kód: 2601987
Kód dod.: ES585790
EAN: 4059729585790
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si výraznou a dlouhotrvající manikúru pomocí gelového laku na nehty essence 39 COOL BY THE
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Přirozená velmi světlá blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje jasný a přirozený světlý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 nabízí velmi světlý, chladný odstín s jemným popelavým nádechem.
AKCE
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
89.90 Kč
1 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ledový tmavě plavý je permanentní barva na vlasy s chladným (popelavým) tónem, která pomáhá neutralizovat teplé žluté a oranžové odstíny ve vlasech.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504762
Kód dod.: 401041
EAN: 8595614505093
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
Kód: 2503491
Kód dod.: 430922
EAN: 8591235030730
 
97.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Jub
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Kód: 2503090
Kód dod.: 404917
EAN: 3838527660677
 
1 965 Kč
131Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologicky šetrná omyvatelná barva s výbornou kryvostí.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 02 Fairy Cloud lak na nehty 8 ml
Kód: 2502268
Kód dod.: ES543158
EAN: 4059729543158
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 02 Fairy Cloud nabízí krémový odstín s jemným třpytem, jenž nehtům ihned propůj
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s obsahem kofeinu.
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost polomat V1305 podlahový lak 300 g
Kód: 2505123
Kód dod.: 388209
EAN: 8591235045505
 
263 Kč
876.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
435 Kč
54.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná sanačním nátěrům.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
1 099 Kč
1 169 Kč
274.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
AKCE
-9%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
799 Kč
879 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 33 Just White, 8 ml
Kód: 2601690
Kód dod.: ES585738
EAN: 4059729585738
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně pěstěné nehty s elegantním a čistým efektem. Objevte lak essence 33 JUST WHITE a vytvořte
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům během chvilky nadčasový a elegantní gelový efekt. S lakem essence 37 ALWAYS ON
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a zářivý gelový finiš během malé chvilky. Objevte lak essence 40 MY BUTTER HALF a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a odolnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 13 EMERALD ENER
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní zesvětlovač s efektem proti žlutým tónům během a po barvení.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Přirozená černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s dlouhotrvajícím efektem.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.