cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Kód: 2503600
Kód dod.: 106176
EAN: 4015962157149
 
227 Kč
454Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrokombinační lak odolný vůči oděru se zvlášť vysokou kryvostí, je stabilní, trvale odolný vůči mytí v mycích linkách a diskům nabízí dlouhodobou ochranu před odlétajícími kamínky a posypovou solí.
AKCE
-8%Sleva
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Eveready
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Kód: 2505286
Kód dod.: 961009
EAN: 7638900461480
 
23 Kč
24.90 Kč
5.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkochloridové baterie z řady Eveready Heavy Duty jsou vhodné pro přístroje s nízkým a stálým odběrem
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Kód: 2503627
Kód dod.: 101189
EAN: 4015962156050
 
239 Kč
240 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antikorozní ochrana pro konstrukce vystavené působení vody a povětrnostrním vlivům, obsahuje 68,4% zinkového pigmentu a 7,75% hliníkového pigmentu v zaschlém filmu k opravě poškozených zinkových ploch
AKCE
-19%Sleva
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 66800
Kód dod.: 860063
EAN: 9000100728201
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusní krémová barva na vlasy, která spojuje intenzivní barevný výsledek s hloubkovou péčí.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Světlá čokoládová hnědá je luxusní krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní, dlouhotrvající odstín s přirozeným čokoládovým tónem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Přirozená světlá blond je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený a svěží odstín světlé blond s jemným teplým nádechem.
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Kód: 2504767
Kód dod.: 401053
EAN: 8595614505215
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Kód: 2503508
Kód dod.: 430395
EAN: 8594002531751
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Kód: 2506151
Kód dod.: 401025
EAN: 8595614512947
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Kód: 2502827
Kód dod.: 430314
EAN: 8594002536701
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
Kód: 2503499
Kód dod.: 431002
EAN: 8591235032291
 
114 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2503064
Kód dod.: 404922
EAN: 3831000246207
 
839 Kč
55.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Kód: 2601012
Kód dod.: 400996
EAN: 8595614527019
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
-21%Sleva
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
699 Kč
885 Kč
38.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
339 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.