cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-2%Sleva
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
49 Kč
50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Fairy Frost lak na nehty 01 Fairy Frost propůjčí tvým nehtům čistý a elegantní ráz. Růžový p
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte lesk svým nehtům díky laku Essence 05 Fairy Shimmer, jenž spojuje decentní fialovo-růžový tó
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Kód: 63683
Kód dod.: 870109
EAN: 3838824177090
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém obohacený o mikro oleje jemně prostupuje do vlasového vlákna, do kterého vná
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
-5%Sleva
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
100%
56.90 Kč
59.90 Kč
632.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
AbellA®
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
Kód: 2300524
Kód dod.: 960708
EAN: 8590786102033
100%
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouzdro na zubní kartáčky vhodné na cesty. Plastové o rozměrech 20 × 3 × 2 cm. Barva na obrázku pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, barvu nelze zaručit, dodáváme dle skladových zásob.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní zesvětlovač s efektem proti žlutým tónům během a po barvení.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Přirozená černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 nabízí přirozený, teplý odstín středně světlé blond.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Kód: 2505792
Kód dod.: 870288
EAN: 9000101706000
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy bez amoniaku, určená pro intenzivní a dlouhotrvající odstín s přirozeným leskem. Odstín 7-56 Popelavě středně plavý dodává vlasům chladný, elegantní tón, sjednocuje jejich barvu a zanechává je hebké a lesklé.
-11%Sleva
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Linteo®
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Kód: 2505713
Kód dod.: 913066
EAN: 8595686303801
 
84.90 Kč
94.90 Kč
8.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby přebalovací podložky jsou vhodné na doma, ale i na cestování s miminkem. Zajistí, aby miminko bylo při přebalování v čistotě.
AKCE
-11%Sleva
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Labeta
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Kód: 2602295
Kód dod.: 935053
EAN: 8594009160626
 
7 Kč
7.90 Kč
70Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta Lako nálev na zeleninu je směs pro přípravu sladkokyselého nálevu při domácím zavařování zeleniny.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blesková úprava nehtů s oslnivým leskem a gelovým efektem. Objevte lak essence 10 ROSY & COZY a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky essence gelovému laku na nehty 38 MINT TO CHILL v p
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technologií a Kolagenem pro 100% nadýchaný, dlouhotrvající objem a fixací již od kořínků, která vlasy nezatíží.
AKCE
-19%Sleva
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy o obsahem keratinu. Receptura s vlasům podobným tekutým keratinem posiluje vlas a dodává mu dlouhodobou fixaci bez slepených vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.