cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si elegantní a trvanlivou manikúru díky essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento v
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Kód: 2601996
Kód dod.: ES585363
EAN: 4059729585363
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým efektem s essence mini lakem na nehty GLOW IN THE DARK 14 v růžové barvě
-44%Sleva
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům zářivý nádech s podkladovým lakem Essence The Active Whitener, jenž efektivně po
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 341 čokoládová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 341 čokoládová, 50 ml
Kód: 50708
Kód dod.: 875016
EAN: 9000101734898
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Parex magická houba na nádobí, mix barev
Parex
Parex magická houba na nádobí, mix barev
Kód: 2602210
Kód dod.: 591702
EAN: 8699971798249
 
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex magická houba na nádobí pomáhá efektivně odstranit nečistoty a usnadňuje každodenní úklid.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N6 středně plavá, 50 ml
Kód: 49831
Kód dod.: 870013
EAN: 3838824159614
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R2 tmavý mahagon, 50 ml
Kód: 60487
Kód dod.: 870041
EAN: 3838824218557
95%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
-1%Sleva
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Wella®
Wella barva na vlasy Wellaton Intense 10/81 ultra světlá popelavá blond, 110 ml
Kód: 2301710
Kód dod.: 860571
EAN: 4064666715148
 
64 Kč
64.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% intenzivní barva zvenku a zdravé a silné vlasy zevnitř. Hluboce vyživující kúra uzavírá vlasovou kutikulu pro optimální lesk a hebkost. Hydratační kúra s atraktivní květinovou vůní - bohaté bílé květy na dřevitém podkladu, vytváří hladký povrch
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy Intenzivní Zářivě Měděný 7-77 (562), 50 ml
Kód: 2600289
Kód dod.: 870081
EAN: 9000100823555
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multibarevný Glam Look je inspirací pro bohatý barvicí krém se směsí zářivých barevných pigmentů, který poskytuje dlouhotrvající, třpytivý barevný výsledek až na 10 týdnů pro luxusní vzhled.
AKCE
-8%Sleva
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0600 žlutá, 250 g
Kód: 2500221
Kód dod.: 430974
EAN: 8591235030488
 
35 Kč
37.90 Kč
140Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 500 g
Kód: 2503481
Kód dod.: 430936
EAN: 8591235030679
 
84.90 Kč
169.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0670 okrová, 1 kg
Kód: 2503493
Kód dod.: 430938
EAN: 8591235030778
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0500 žlutozelená, 500 g
Kód: 2503484
Kód dod.: 430960
EAN: 8591235030594
 
62.90 Kč
125.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
AKCE
-19%Sleva
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Boost lak na vlasy 250ml
Kód: 2508196
Kód dod.: 862074
EAN: 9000101744163
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Inovativní sprej Taft obsahuje Aloe Boost, které dodává vlasům sílu a péči pro dlouhotrvající fixaci a hladký povrch bez lepení; aloe vera pro pocit hydratovaných vlasů a niacinamid pro posílení vlasů, což pomáhá chránit účes před vlhkostí.
-44%Sleva
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 06 Fairy Nude propůjčí tvým nehtům přirozený šarm s decentním třpytem v hřejivé
-44%Sleva
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům elegantní a ženský vzhled pomocí laku Essence 03 Fairy Rose. Decentně třpytivý
AKCE
-19%Sleva
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 h kontrola účesu s mega silnou fixací pro odolný styling. 100 % posílené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s obsahem provitaminu B5 a jedinečnou recepturou vyvinutou dle nejnovějších vědeckých poznatků.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C9 stříbřitě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, C9 stříbřitě plavá, 50 ml
Kód: 57585
Kód dod.: 870039
EAN: 3838824197197
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N4 světle hnědá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N4 světle hnědá, 50 ml
Kód: 49829
Kód dod.: 870011
EAN: 3838824159539
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.