cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-44%Sleva
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte lesk svým nehtům díky laku Essence 05 Fairy Shimmer, jenž spojuje decentní fialovo-růžový tó
AKCE
-15%Sleva
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
145 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak v akrylátovém provedení, rychleschnoucí s vysokou kryvostí. Odolný vůči vlivům počasí. Vhodný pro široké použití v automobilovém i jiném průmyslu. Vhodný i na dřevo a některé plasty.
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
255 Kč
25.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
165 Kč
27.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-16 chladná popelavá blond 60 ml
Kód: 2507910
Kód dod.: 870717
EAN: 9000101747461
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-68 tmavá karamelová blond 60 ml
Kód: 2507899
Kód dod.: 870711
EAN: 9000101746525
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-68 Tmavá karamelová blond je luxusní krémová barva na vlasy, která spojuje intenzivní barevný výsledek s hloubkovou péčí.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Světlá čokoládová hnědá je luxusní krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní, dlouhotrvající odstín s přirozeným čokoládovým tónem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Přirozená světlá blond je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený a svěží odstín světlé blond s jemným teplým nádechem.
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha žlutá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04358
Kód dod.: 42701511
EAN: 3045200475118
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
AKCE
-19%Sleva
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro šechny typy vlasů. Lak na vlasy s diamantovým leskem.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Lak na vlasy s dotekem kašmíru.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Kód: 2600016
Kód dod.: 875017
EAN: 9000101735192
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Kód: 2600017
Kód dod.: 875018
EAN: 9000101734959
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Paramo
Paramo Konkor 500 asfaltový antikorozní lak, 9 kg
Kód: 2502726
Kód dod.: 303157
EAN: 8595050311517
 
1 209 Kč
1 210 Kč
134.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěr kovových předmětů a konstrukcí pro vnější prostředí, např. jako antikorozní ochrana rzí narušeného ocelového pletiva, spodků karoserií automobilů apod. Zásadně nevyžaduje základní nátěr.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
Kód: 2500849
Kód dod.: 400657
EAN: 8591235066128
100%
345 Kč
86.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
Kód: 2500848
Kód dod.: 400655
EAN: 8591235022629
 
108 Kč
108Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Kód: 2504103
Kód dod.: 401064
EAN: 8594158021113
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.