cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Supermal Email S2013 6700 světlý okr 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 6700 světlý okr 0,6 l
Kód: 2508285
Kód dod.: 189062
EAN: 8591235099355
 
205 Kč
341.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 4550 návěstní modř 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 4550 návěstní modř 0,6 l
Kód: 2508267
Kód dod.: 189044
EAN: 8591235098679
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0840 červenohnědá, 3,5 kg
Kód: 2507151
Kód dod.: 180180
EAN: 8591235099133
 
499 Kč
142.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0110 šedý, 7 kg
Kód: 2508208
Kód dod.: 180150
EAN: 8591235099119
 
1 039 Kč
148.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnitřní, bílý, 10 kg
Kód: 2503208
Kód dod.: 370162
EAN: 8591235019957
 
599 Kč
59.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je určen pro vnitřní nátěry dřeva, papíru, omítek, dřevotřísky apod. Je omyvatelný, s vysokou bělostí a dobře kryje. Není vhodný pro objekty s trvale vlhkým prostředím.
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 2880 kaštanová 2,5 l
Kód: 2508262
Kód dod.: 189038
EAN: 8591235099287
 
735 Kč
294Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Druchema Tagal, Impregnace na kůži a textil ve spreji, 300 ml
Druchema Tagal®
Druchema Tagal, Impregnace na kůži a textil ve spreji, 300 ml
Kód: 60424
Kód dod.: 21820921
EAN: 8594825004128
91%
139.90 Kč
466.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k vodoodpudivé impregnaci textilu, stanů, svrchních oděvů, deštníků, plachet, týpí apod.
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
ALPA®
Alpa Kaštan bylinný masážní gel, 100 ml
Kód: 10585
Kód dod.: 00620
EAN: 8594001775026
96%
56.90 Kč
569Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa masážní gel s extraktem kaštanu je určen k ošetření unavených nohou, omezuje pocit "těžkých nohou". Účinnými látky jsou kaštanový extrakt a rozmarýnová silice.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 100 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 100 g
Kód: 2503648
Kód dod.: 355457
EAN: 8590892116214
 
102 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1019 Šedobéžová, 350 g
Kód: 2505804
Kód dod.: 355526
EAN: 8590892121997
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1015 Slonová kost světlá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1015 Slonová kost světlá, 350 g
Kód: 2507043
Kód dod.: 355516
EAN: 8590892122017
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7035 světle šedá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7035 světle šedá, 350 g
Kód: 2507047
Kód dod.: 355520
EAN: 8590892121980
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 5015 modrá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 5015 modrá, 350 g
Kód: 2505798
Kód dod.: 355514
EAN: 8590892122024
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 209 hnědá, 350 g
Kód: 2503666
Kód dod.: 355500
EAN: 8590892116337
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Tatrachema Kalit tabletovaná sůl, 1 kg
Kalit
Tatrachema Kalit tabletovaná sůl, 1 kg
Kód: 58652
Kód dod.: 717065
EAN: 8588001483425
99%
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletovaná sůl proti vodnímu kameni. Používá se na snižování tvrdosti vody, regenaraci katiových filtrů v automatických vodárnách, kávovarech a jiných zařízení, kde se vyžaduje upravená voda.
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Domestos
Domestos WC čistič Extended Power Lavander, 750 ml
Kód: 2001937
Kód dod.: 717095
EAN: 8717163760208
98%
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý dezinfekční a čisticí přípravek na toalety.
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
ALPA®
Alpa Koňský univerzální masážní balzám 250 ml
Kód: 54529
Kód dod.: 812061
EAN: 8594001778652
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Koňský univerzální masážní balzám je tradiční přípravek určený k úlevě od bolesti svalů a kloubů po fyzické nebo sportovní námaze.
-8%Sleva
Payot Lisse Booster Repulpant hydratační gelové sérum proti vráskám Ultrakoncentrovaný gel-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Payot Paris
Payot Lisse Booster Repulpant hydratační gelové sérum proti vráskám Ultrakoncentrovaný gel-sérum s kyselinou hyaluronovou 50 ml
Kód: 2209091
Kód dod.: 65118214
EAN: 3390150583261
 
1 299 Kč
1 418 Kč
25 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelové sérum s vyplňujícím účinkem a obsahem 97 % složek přírodního původu redukuje vrásky a zásluho
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Astrid  Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2501881
Kód dod.: 820469
EAN: 8592297012047
 
229.90 Kč
7 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující perlové sérum pomáhá redukovat vrásky, obnovit ztracený objem a sjednotit tón pleti. Díky inovativní perličkové technologii se účinné složky aktivují až při aplikaci.
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Konopné psí sádlo s kafrem a bylinami, 200 ml
Kód: 2501856
Kód dod.: 812082
EAN: 8594009476802
100%
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masážní krém s obsahem vybraných bylin s výbornými účinky na uvolnění organismu. Jemná masáž na hrudníku a zádech zpříjemňuje dýchání při nachlazení, kašli a rýmě.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7016 antracit, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 7016 antracit, 350 g
Kód: 2505797
Kód dod.: 355510
EAN: 8590892122000
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 218 červená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 218 červená, 350 g
Kód: 2503668
Kód dod.: 355505
EAN: 8590892116382
 
179 Kč
511.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 350 g
Kód: 2503665
Kód dod.: 355498
EAN: 8590892116313
 
179 Kč
511.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.