cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 236 kaštanová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 236 kaštanová, 50 ml
Kód: 50698
Kód dod.: 875006
EAN: 9000101735079
 
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18864
Kód dod.: 571103
EAN: 8593534442351
85%
28.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
AKCE
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Varta
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Kód: 2506655
Kód dod.: 961095
EAN: 4008496626458
 
41.90 Kč
10.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Alkaline energy jsou ideálními bateriemi pro použití v zařízeních s konstantní spotřebou.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Přirozená velmi světlá blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje jasný a přirozený světlý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 nabízí velmi světlý, chladný odstín s jemným popelavým nádechem.
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ledový tmavě plavý je permanentní barva na vlasy s chladným (popelavým) tónem, která pomáhá neutralizovat teplé žluté a oranžové odstíny ve vlasech.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technologií a Kolagenem pro 100% nadýchaný, dlouhotrvající objem a fixací již od kořínků, která vlasy nezatíží.
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy o obsahem keratinu. Receptura s vlasům podobným tekutým keratinem posiluje vlas a dodává mu dlouhodobou fixaci bez slepených vlasů.
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
AKCE
-10%Sleva
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
635 Kč
705 Kč
127Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sněhobílý malířský nátěr do interiéru s obsahem biocidů. Velmi dobře zakrývá skvrny, je paropropustný, za sucha otěruvzdorný.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 43 Sweet 'N' Satin, 8 ml
Kód: 2601701
Kód dod.: ES585837
EAN: 4059729585837
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní a půvabný efekt gelových nehtů za malou chvilku. S lakem essence 43 SWEET 'N' SATIN získaj
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 04 Sheer Me Out, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 04 Sheer Me Out, 8 ml
Kód: 2601697
Kód dod.: ES585448
EAN: 4059729585448
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivé a přirozeně působící nehty během chvilky. S lakem essence 04 SHEER ME OUT vytvoříte
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 29 GRAPE to SEE YOU, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 29 GRAPE to SEE YOU, 8 ml
Kód: 2601950
Kód dod.: ES585691
EAN: 4059729585691
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte jemný a moderní vzhled nehtů díky gelovému laku essence 29 GRAPE TO SEE YOU v levandulovo-r
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 800 Tmavě hnědá 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 800 Tmavě hnědá 115 ml
Kód: 63680
Kód dod.: 870076
EAN: 3838824176994
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová intenzivní barva s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna, kde ukotví vysoce koncent
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 4-0 přirozená hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 4-0 přirozená hnědá 60 ml
Kód: 2508722
Kód dod.: 870712
EAN: 9000101746587
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 4-0 – Přirozená hnědá je profesionální krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a dlouhotrvající barvu s přirozeným výsledkem.
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 301 bordó 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 301 bordó 50 ml
Kód: 2509125
Kód dod.: 875010
EAN: 9000101735130
 
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Color Shampoo 301 Bordó je šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 339 modročerná 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 339 modročerná 50 ml
Kód: 2600020
Kód dod.: 875022
EAN: 9000101734836
 
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné i pro jemné a řídnoucí vlasy. Lak na vlasy s keratinem.
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
885 Kč
49.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.