cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 37 Always On Taupe, 8 ml
Kód: 2601700
Kód dod.: ES585776
EAN: 4059729585776
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům během chvilky nadčasový a elegantní gelový efekt. S lakem essence 37 ALWAYS ON
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 40 My Butter Half, 8 ml
Kód: 2601706
Kód dod.: ES585806
EAN: 4059729585806
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní elegance a zářivý gelový finiš během malé chvilky. Objevte lak essence 40 MY BUTTER HALF a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 13 Emerald Energy, 8 ml
Kód: 2601990
Kód dod.: ES585530
EAN: 4059729585530
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou a odolnou manikúru díky gelovému laku na nehty essence 13 EMERALD ENER
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Kód: 63683
Kód dod.: 870109
EAN: 3838824177090
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém obohacený o mikro oleje jemně prostupuje do vlasového vlákna, do kterého vná
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
AKCE
-15%Sleva
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Velvana
Velvana Penguin Lady Ice Free -20 °C, nemrznoucí směs do ostřikovačů 4 l
Kód: 2505360
Kód dod.: 481240
EAN: 8591522311443
 
123 Kč
145 Kč
30.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvědčená čisticí nemrznoucí kapalina do všech typů ostřikovačů motorových vozidel v mrazuvzdornosti -20 °C. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí.
-39%Sleva
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 01 Fairy Frost lak na nehty 8 ml
Kód: 2502267
Kód dod.: ES543141
EAN: 4059729543141
 
29.90 Kč
49 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Fairy Frost lak na nehty 01 Fairy Frost propůjčí tvým nehtům čistý a elegantní ráz. Růžový p
-44%Sleva
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 05 Fairy Shimmer lak na nehty 8 ml
Kód: 2502271
Kód dod.: ES543189
EAN: 4059729543189
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte lesk svým nehtům díky laku Essence 05 Fairy Shimmer, jenž spojuje decentní fialovo-růžový tó
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
435 Kč
54.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná sanačním nátěrům.
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
1 169 Kč
292.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
879 Kč
219.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s obsahem kofeinu.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 nabízí velmi světlý, chladný odstín s jemným popelavým nádechem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Přirozená velmi světlá blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje jasný a přirozený světlý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ledový tmavě plavý je permanentní barva na vlasy s chladným (popelavým) tónem, která pomáhá neutralizovat teplé žluté a oranžové odstíny ve vlasech.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AAA je vysoce výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní zesvětlovač s efektem proti žlutým tónům během a po barvení.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Přirozená černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 nabízí přirozený, teplý odstín středně světlé blond.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Kód: 2505792
Kód dod.: 870288
EAN: 9000101706000
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy bez amoniaku, určená pro intenzivní a dlouhotrvající odstín s přirozeným leskem. Odstín 7-56 Popelavě středně plavý dodává vlasům chladný, elegantní tón, sjednocuje jejich barvu a zanechává je hebké a lesklé.
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.