cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 6. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s vysokou fixací vlasů.
-44%Sleva
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům zářivý nádech s podkladovým lakem Essence The Active Whitener, jenž efektivně po
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s jemně chladným tónem.
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docílejte elegantního a zářivě lesklého gelového efektu na nehtech během chvilky. S lakem essence 0
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32  Lilac You Lots, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32 Lilac You Lots, 8 ml
Kód: 2601985
Kód dod.: ES585721
EAN: 4059729585721
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a Decentně elegantní manikúru díky essence gelovému laku na nehty 32 LILA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Kód: 2601983
Kód dod.: ES585752
EAN: 4059729585752
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky laku essence gel nail 35 LET IT INDI-GO
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AAA je vysoce výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N1 černá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, N1 černá, 50 ml
Kód: 49826
Kód dod.: 870008
EAN: 3838824159416
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající a intenzivní barva. Extra péče během barvení i po něm. Složení s vysoce intenzivními pigmenty.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R4 kaštanový, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, R4 kaštanový, 50 ml
Kód: 49835
Kód dod.: 870017
EAN: 3838824159751
100%
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501694
Kód dod.: 712267
EAN: 8594187141509
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
-7%Sleva
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
69.90 Kč
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický oválný kartáč na vlasy vhodný na česání a fénování.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Kód: 2502834
Kód dod.: 430323
EAN: 8594002537418
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Kód: 2502832
Kód dod.: 430321
EAN: 8594002536916
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytící se mořská hlubina v lahvičce Mermaid Glitter od essence vykouzlí na vašich nehtech záři šup
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.