cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 909 Modročerná 115 ml
Kód: 63683
Kód dod.: 870109
EAN: 3838824177090
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní barvicí krém obohacený o mikro oleje jemně prostupuje do vlasového vlákna, do kterého vná
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 66800
Kód dod.: 860063
EAN: 9000100728201
 
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
AbellA®
AbellA Pouzdro na zubní kartáček, různé barvy
Kód: 2300524
Kód dod.: 0100203
EAN: 8590786102033
100%
17.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pouzdro na zubní kartáčky vhodné na cesty. Plastové o rozměrech 20 × 3 × 2 cm. Barva na obrázku pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, barvu nelze zaručit, dodáváme dle skladových zásob.
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 13161021
EAN: 8594825001523
100%
59.90 Kč
665.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2503064
Kód dod.: 404922
EAN: 3831000246207
 
839 Kč
55.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Kód: 2506151
Kód dod.: 401025
EAN: 8595614512947
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Kód: 2502827
Kód dod.: 430314
EAN: 8594002536701
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
Kód: 2503499
Kód dod.: 431002
EAN: 8591235032291
 
114 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Kód: 2504767
Kód dod.: 401053
EAN: 8595614505215
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Kód: 2503508
Kód dod.: 430395
EAN: 8594002531751
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Kód: 2601012
Kód dod.: 400996
EAN: 8595614527019
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 236 kaštanová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 236 kaštanová, 50 ml
Kód: 50698
Kód dod.: 875006
EAN: 9000101735079
 
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná pečující barva. Bez amoniaku! Pečuje o Vaše vlasy již během barvení a zároveň jim dodává zářivý lesk. Pro přirozeně vypadající barevný výsledek, zářivé vlasy, až o 50 % více lesku v porovnání s nebarvenými vlasy. Kryje první šediny.
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Detecha®
Tlumex Plast Plus antikorozní barva na auto a podvozek, černá, 2 kg
Kód: 2503566
Kód dod.: 301203
EAN: 8595002319271
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný asfaltový antikorozní nátěr s izolačními a tlumícími vlastnostmi. Nátěr je tixotropní, trvale elastický, za vyšších teplot mírně lepivý. Odolává vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a účinkům veškerých posypových materiálů.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-0 přirozená velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2508726
Kód dod.: 870716
EAN: 9000101747201
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 9-0 – Přirozená velmi světlá blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje jasný a přirozený světlý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 6-1 Ledový tmavě plavý 50 ml
Kód: 2600014
Kód dod.: 870492
EAN: 9000101768701
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Intensive Color Creme 6-1 Ledový tmavě plavý je permanentní barva na vlasy s chladným (popelavým) tónem, která pomáhá neutralizovat teplé žluté a oranžové odstíny ve vlasech.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 11-11 chladná ultra světle blond 60 ml
Kód: 2507888
Kód dod.: 870705
EAN: 9000101745429
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 11-11 nabízí velmi světlý, chladný odstín s jemným popelavým nádechem.
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Volume Lift Lak na vlasy pro nadýchaný objem, fixace 4, 300 ml
Kód: 59023
Kód dod.: 860352
EAN: 9000100590242
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Okamžitý nadýchaný objem. SYOSS Volume Lift s Lift Technologií a Kolagenem pro 100% nadýchaný, dlouhotrvající objem a fixací již od kořínků, která vlasy nezatíží.
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Keratin, lak na vlasy ultra silný, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 44495
Kód dod.: 860054
EAN: 9000100336376
 
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy o obsahem keratinu. Receptura s vlasům podobným tekutým keratinem posiluje vlas a dodává mu dlouhodobou fixaci bez slepených vlasů.
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume, lak na vlasy s push-up efektem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 13276
Kód dod.: 860052
EAN: 3838824058245
100%
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro velmi jemné vlasy. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
AKCE
-10%Sleva
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová sněhobílá malířská barva, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
635 Kč
705 Kč
127Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sněhobílý malířský nátěr do interiéru s obsahem biocidů. Velmi dobře zakrývá skvrny, je paropropustný, za sucha otěruvzdorný.
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.