cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 nabízí přirozený, teplý odstín středně světlé blond.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Kód: 2505792
Kód dod.: 870288
EAN: 9000101706000
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy bez amoniaku, určená pro intenzivní a dlouhotrvající odstín s přirozeným leskem. Odstín 7-56 Popelavě středně plavý dodává vlasům chladný, elegantní tón, sjednocuje jejich barvu a zanechává je hebké a lesklé.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní zesvětlovač s efektem proti žlutým tónům během a po barvení.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
179 Kč
119.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Kód: 2503439
Kód dod.: 401042
EAN: 8594002537449
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Kód: 2503441
Kód dod.: 401048
EAN: 8594002537531
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blesková úprava nehtů s oslnivým leskem a gelovým efektem. Objevte lak essence 10 ROSY & COZY a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 06 Happily Ever After, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 06 Happily Ever After, 8 ml
Kód: 2601699
Kód dod.: ES585462
EAN: 4059729585462
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krásné nehty s efektem gelové manikúry snadno a během chvilky. Zvolte lak essence 06 HAPPILY EVER A
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky essence gelovému laku na nehty 38 MINT TO CHILL v p
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Bisil
Bisil Thermo žáruvzdorná barva 700 °C, 0199 černá, 80 g
Kód: 2500183
Kód dod.: 326125
EAN: 8590518383082
 
112 Kč
1 400Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochraně ocelových a litinových povrchů vystavených cyklickému tepelnému namáhání. Používá se k ochranným nátěrům krbů, kouřovodů, parního potrubí, motorů, výměníků tepla, slunečních konektorů.
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Moonlight dekorativní barva s efektem měsíční záře, stříbrná, 1 l
Kód: 2506202
Kód dod.: 404105
EAN: 5906725257628
 
995 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moonlight je dekorativní interiérová vrchní barva, která se po osvětlení mění tisícem lesklých částeček v odstínech zlata (zlatý základ) nebo stříbra (stříbrný základ).
-11%Sleva
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Linteo®
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Kód: 2505713
Kód dod.: 913066
EAN: 8595686303801
 
84.90 Kč
94.90 Kč
8.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby přebalovací podložky jsou vhodné na doma, ale i na cestování s miminkem. Zajistí, aby miminko bylo při přebalování v čistotě.
AKCE
-11%Sleva
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Labeta
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Kód: 2602295
Kód dod.: 935053
EAN: 8594009160626
 
7 Kč
7.90 Kč
70Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta Lako nálev na zeleninu je směs pro přípravu sladkokyselého nálevu při domácím zavařování zeleniny.
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
232 Kč
386.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak v akrylátovém provedení, rychleschnoucí s vysokou kryvostí. Odolný vůči vlivům počasí. Vhodný pro široké použití v automobilovém i jiném průmyslu. Vhodný i na dřevo a některé plasty.
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
165 Kč
27.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, A10 zvlášť popelavě plavá, 50 ml
Kód: 49819
Kód dod.: 870001
EAN: 3838824159133
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 7-1 ledový středně plavý, 50 ml
Kód: 2502022
Kód dod.: 869975
EAN: 9000101704792
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Důbrava
Důbrava Zastavovač krve, 7 g
Kód: 09536
Kód dod.: 884002
EAN: 8594005500136
91%
39.90 Kč
5 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Důbrava Zastavovač krve sloužící k ošetření drobného krvácení, zejména po holení. Ošetřuje drobná krvácení po holení.
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.