cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Kód: 2501743
Kód dod.: 700281
EAN: 8594187140113
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na všechny druhy podlah, nenasákavých povrchů i na nádobí.
AKCE
-8%Sleva
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Eveready
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Kód: 2505286
Kód dod.: 961009
EAN: 7638900461480
 
23 Kč
24.90 Kč
5.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkochloridové baterie z řady Eveready Heavy Duty jsou vhodné pro přístroje s nízkým a stálým odběrem
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Kód: 2503600
Kód dod.: 106176
EAN: 4015962157149
 
227 Kč
454Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrokombinační lak odolný vůči oděru se zvlášť vysokou kryvostí, je stabilní, trvale odolný vůči mytí v mycích linkách a diskům nabízí dlouhodobou ochranu před odlétajícími kamínky a posypovou solí.
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Kód: 2503627
Kód dod.: 101189
EAN: 4015962156050
 
239 Kč
240 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antikorozní ochrana pro konstrukce vystavené působení vody a povětrnostrním vlivům, obsahuje 68,4% zinkového pigmentu a 7,75% hliníkového pigmentu v zaschlém filmu k opravě poškozených zinkových ploch
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 19 Flirt Alert, 8 ml
Kód: 2601711
Kód dod.: ES585592
EAN: 4059729585592
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Působivý efekt gelových nehtů za pouhých pár minut. Objevte lak essence 19 FLIRT ALERT a vytvořte s
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 05 Sugar Blush, 8 ml
Kód: 2601696
Kód dod.: ES585455
EAN: 4059729585455
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Decentní krása a perfektní manikúra během chvilky. Objevte lak essence 05 SUGAR BLUSH a vytvořte si
AKCE
-19%Sleva
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné i pro jemné a řídnoucí vlasy. Lak na vlasy s keratinem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-54 Popelavě světle hnědý
Kód: 2307618
Kód dod.: 870331
EAN: 9000101705201
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04376
Kód dod.: 950006
EAN: 3045200475200
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04378
Kód dod.: 950009
EAN: 3045200475316
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha olivově zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha olivově zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04382
Kód dod.: 950012
EAN: 3045200475392
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
40 Kč
43.90 Kč
160Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504470
Kód dod.: 401038
EAN: 8594158026828
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Kód: 2502822
Kód dod.: 430306
EAN: 8594002536305
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Kód: 2502835
Kód dod.: 430324
EAN: 8594002537302
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Kód: 2503507
Kód dod.: 430394
EAN: 8594002531744
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Kód: 2506143
Kód dod.: 401010
EAN: 8595614513135
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Kód: 2503518
Kód dod.: 401074
EAN: 8594002537913
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Kód: 2502829
Kód dod.: 430317
EAN: 8594002536817
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.