cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Henkel Silan
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Kód: 2508923
Kód dod.: 759358
EAN: 9000101836677
 
109.90 Kč
3.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní květinová vůně a dlouhotrvající svěžest.
-1%Sleva
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Henkel Silan
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Kód: 2508366
Kód dod.: 777000
EAN: 9000101838886
 
189.90 Kč
191 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Romantická vůně růží a dlouhotrvající svěžest.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič s květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
AKCE
-20%Sleva
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601118
Kód dod.: 765274
EAN: 4061746508027
 
28 Kč
34.90 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Radiant Rose účinný prací prášek s vůní růží pro dokonalou svěžest a čistotu
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytící se mořská hlubina v lahvičce Mermaid Glitter od essence vykouzlí na vašich nehtech záři šup
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-0 přirozená tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-0 přirozená tmavá blond 60 ml
Kód: 2508718
Kód dod.: 870708
EAN: 9000101745962
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-0 Přirozená tmavá blond je profesionální krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní, dlouhotrvající a rovnoměrné krytí.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
Ideal Duha červená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha červená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04368
Kód dod.: 950015
EAN: 3045200475019
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha růžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha růžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04370
Kód dod.: 950005
EAN: 3045200475026
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha fialová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha fialová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04372
Kód dod.: 42701540
EAN: 3045200475408
80%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
-7%Sleva
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
69.90 Kč
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický oválný kartáč na vlasy vhodný na česání a fénování.
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501694
Kód dod.: 712267
EAN: 8594187141509
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
255 Kč
25.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AAA je vysoce výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
435 Kč
54.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná sanačním nátěrům.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
1 099 Kč
1 169 Kč
274.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
AKCE
-9%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
799 Kč
879 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.