cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 1 kg
Kód: 2503491
Kód dod.: 430922
EAN: 8591235030730
 
97.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Jub
Jupol Gold 1001 univerzální malířská barva, 15 l
Kód: 2503090
Kód dod.: 404917
EAN: 3838527660677
 
1 965 Kč
131Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ekologicky šetrná omyvatelná barva s výbornou kryvostí.
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0610 žlutá banánová, 500 g
Kód: 2503479
Kód dod.: 430920
EAN: 8591235030662
 
59.90 Kč
119.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 950008
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Kód: 2504103
Kód dod.: 401064
EAN: 8594158021113
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Kód: 2504471
Kód dod.: 401069
EAN: 8594158026781
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2502801
Kód dod.: 404907
EAN: 3831000242162
 
799 Kč
79.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Kód: 2503293
Kód dod.: 430516
EAN: 8591235022162
 
57.90 Kč
231.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Kód: 2502799
Kód dod.: 404900
EAN: 3831000242179
 
209 Kč
104.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Kód: 2502818
Kód dod.: 430302
EAN: 8594002536107
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 6. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s vysokou fixací vlasů.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům zářivý nádech s podkladovým lakem Essence The Active Whitener, jenž efektivně po
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.