cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0777 meruňka, 7+1 kg
Kód: 2503441
Kód dod.: 401048
EAN: 8594002537531
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 1,5 kg
Kód: 2504303
Kód dod.: 400343
EAN: 8594158029034
 
179 Kč
119.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0417 modrá, 7+1 kg
Kód: 2503439
Kód dod.: 401042
EAN: 8594002537449
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blesková úprava nehtů s oslnivým leskem a gelovým efektem. Objevte lak essence 10 ROSY & COZY a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 06 Happily Ever After, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 06 Happily Ever After, 8 ml
Kód: 2601699
Kód dod.: ES585462
EAN: 4059729585462
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krásné nehty s efektem gelové manikúry snadno a během chvilky. Zvolte lak essence 06 HAPPILY EVER A
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 38 Mint To Chill, 8 ml
Kód: 2601988
Kód dod.: ES585783
EAN: 4059729585783
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si svěží a dlouhotrvající manikúru díky essence gelovému laku na nehty 38 MINT TO CHILL v p
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RF3 intenzivní tmavě červená, 50 ml
Kód: 64295
Kód dod.: 870021
EAN: 3838824218601
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
-11%Sleva
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Linteo®
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Kód: 2505713
Kód dod.: 913066
EAN: 8595686303801
 
84.90 Kč
94.90 Kč
8.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby přebalovací podložky jsou vhodné na doma, ale i na cestování s miminkem. Zajistí, aby miminko bylo při přebalování v čistotě.
AKCE
-11%Sleva
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Labeta
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Kód: 2602295
Kód dod.: 935053
EAN: 8594009160626
 
7 Kč
7.90 Kč
70Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta Lako nálev na zeleninu je směs pro přípravu sladkokyselého nálevu při domácím zavařování zeleniny.
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AAA je vysoce výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 6. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s vysokou fixací vlasů.
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Kód: 2503287
Kód dod.: 430500
EAN: 8591235021943
100%
43.90 Kč
46.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům zářivý nádech s podkladovým lakem Essence The Active Whitener, jenž efektivně po
Wansou Romantic Mood koncentrovaná aviváž, 1 l, 40 dávek
Tomil® Wansou
Wansou Romantic Mood koncentrovaná aviváž, 1 l, 40 dávek
Kód: 2103731
Kód dod.: 775004
EAN: 8595025835147
100%
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek s příjemnou uklidňující vůní.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná péče pro vlnu a sportovní oblečení – čistota, svěžest a ochrana vláken v každé kapce.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
94.90 Kč
18.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič s květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
331 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.