cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozmazlujte svou pokožku i smysly při každém sprchování! Užijte si ten skvělý pocit hebkosti a hydratace díky šetrnému složení - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Roses.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel určený pro tmelení lehkých kovů, pozinkovaných plechů karosérií a oceli. Vzhledem k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnou strukturu a dobrou aplikovatelnost, snadno se brousí.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s jehněčím masem je určena pro každodenní krmení psů.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-1 chladná černá 60 ml
Kód: 2507914
Kód dod.: 870719
EAN: 9000101747829
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-1 – Chladná černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s jemně chladným tónem.
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 0,25 kg
Kód: 2505263
Kód dod.: 431142
EAN: 8591235091526
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné i pro jemné a řídnoucí vlasy. Lak na vlasy s keratinem.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 1 kg
Kód: 2502834
Kód dod.: 430323
EAN: 8594002537418
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Kód: 2502832
Kód dod.: 430321
EAN: 8594002536916
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docílejte elegantního a zářivě lesklého gelového efektu na nehtech během chvilky. S lakem essence 0
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32  Lilac You Lots, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 32 Lilac You Lots, 8 ml
Kód: 2601985
Kód dod.: ES585721
EAN: 4059729585721
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a Decentně elegantní manikúru díky essence gelovému laku na nehty 32 LILA
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 35 LET IT INDI-GO, 8 ml
Kód: 2601983
Kód dod.: ES585752
EAN: 4059729585752
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky laku essence gel nail 35 LET IT INDI-GO
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AAA je vysoce výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04376
Kód dod.: 950006
EAN: 3045200475200
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04378
Kód dod.: 950009
EAN: 3045200475316
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha olivově zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha olivově zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04382
Kód dod.: 950012
EAN: 3045200475392
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Kód: 2601692
Kód dod.: ES585578
EAN: 4059729585578
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezproblémová gelová manikúra s dokonalým výsledkem i bez použití UV lampy. Dopřejte svým nehtům vz
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a oslnivě lesklé nehty za pár chvil. Objevte lak essence 21 BUBBLE RUSH a vytvoř
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte výraznou a dlouhotrvající manikúru díky laku essence gel nail 16 CHILI TOGETHER v zářivém o
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky essence gelovému laku na nehty 28 FLASH
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.