cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Druchema Silichrom®
Druchema Silichrom pasta na čištění a leštění kovů a chromu, 90 g
Kód: 04219
Kód dod.: 711020
EAN: 8594825001523
100%
59.90 Kč
665.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silichrom umožňuje účinně vyčistit a vyleštit zašlé povrchy kovových předmětů chromovaných, niklovaných, z nerezu, hliníku, mosazi apod. Zanechává konzervační film, který chrání ošetřené plochy proti nepříznivým vlivům atmosféry.
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 180 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 180 mm
Kód: 2502977
Kód dod.: 554770
EAN: 8593534671140
 
39.90 Kč
40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 180 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
24.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky na nádobí s abrazivní vrstvou ve žluté barvě. Houbičky na nádobí, PU, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
AKCE
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 6. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s vysokou fixací vlasů.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 5-1 ledový světle hnědý, 50 ml
Kód: 2309556
Kód dod.: 869976
EAN: 9000101704174
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
-44%Sleva
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence The Active Whitener podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2502418
Kód dod.: ES543264
EAN: 4059729543264
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům zářivý nádech s podkladovým lakem Essence The Active Whitener, jenž efektivně po
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Kód: 2601692
Kód dod.: ES585578
EAN: 4059729585578
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezproblémová gelová manikúra s dokonalým výsledkem i bez použití UV lampy. Dopřejte svým nehtům vz
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a oslnivě lesklé nehty za pár chvil. Objevte lak essence 21 BUBBLE RUSH a vytvoř
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte výraznou a dlouhotrvající manikúru díky laku essence gel nail 16 CHILI TOGETHER v zářivém o
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky essence gelovému laku na nehty 28 FLASH
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 44 TRUFFLE TROUBLE, 8 ml
Kód: 2601982
Kód dod.: ES585844
EAN: 4059729585844
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si elegantní a trvanlivou manikúru díky essence Gel Nail Colour 44 Truffle Trouble. Tento v
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty GLOW IN THE DARK 14, 5 ml
Kód: 2601996
Kód dod.: ES585363
EAN: 4059729585363
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým efektem s essence mini lakem na nehty GLOW IN THE DARK 14 v růžové barvě
Končící produkty
-7%Sleva
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 03 5 ml
Kód: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak Glossy Jelly od essence dodá vašim nehtům výrazný lesk a jasný oranžový tón. V hravé lahvič
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
885 Kč
49.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
339 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
AKCE
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Varta
Varta Energy AAA baterie, 4 ks
Kód: 2506655
Kód dod.: 961095
EAN: 4008496626458
 
41.90 Kč
10.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Alkaline energy jsou ideálními bateriemi pro použití v zařízeních s konstantní spotřebou.
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar Eko 4434 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18864
Kód dod.: 571103
EAN: 8593534442351
85%
28.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Dixi
Dixi Baby tělové mléko, 400 ml
Kód: 2505813
Kód dod.: 856942
EAN: 8586000087477
 
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi baby dětské tělové mléko s měsíčkem lékařským, betaglukanem a bisabololem zajišťuje jemnou péči o dětskou pokožku, zabraňuje jejímu vysoušení a dodává potřebnou vláčnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.