cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-2%Sleva
Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Žlučové mýdlo, 250 ml
Kód: 04539
Kód dod.: 769024
EAN: 4008455389714
100%
113 Kč
114.90 Kč
452Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žlučové mýdlo s kartáčkem si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami.
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Jelen®
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Kód: 85810
Kód dod.: 769012
EAN: 8592613579292
94%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný odstraňovač skvrn z oblečení. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle – s láskou.
AKCE
-4%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Kód: 2501988
Kód dod.: 765258
EAN: 8411660004819
 
129.90 Kč
134.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně odstraňuje bakterie, plísně a viry již při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
-12%Sleva
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn 500 g
Icefor
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501095
Kód dod.: 700510
EAN: 8056646092338
 
74.90 Kč
84.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn na barevné prádlo v sypké formě.
Miléne jádrové mýdlo na praní, 200 g
de Miclén - Miléne
Miléne jádrové mýdlo na praní, 200 g
Kód: 2207422
Kód dod.: 762013
EAN: 8594069815382
100%
27.90 Kč
139.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé jádrové mýdlo na ruční praní účinně odstraňuje skvrny a špínu a zároveň nedráždí pokožku.
AKCE
-3%Sleva
Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Kód: 2600875
Kód dod.: 950076
EAN: 4008455008820
 
92 Kč
94.90 Kč
1 840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svým speciálním složením odstraňují různé typy skvrn, podle jejich základu (skvrny bílkovinové, mastné, proteinové…). Tím zaručují maximální účinnost.
Frosch Eko na skvrnny na kojenecké prádlo sprej 300 ml
Frosch®
Frosch Eko na skvrnny na kojenecké prádlo sprej 300 ml
Kód: 2602982
Kód dod.: 772076
EAN: 4009175969378
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Frosch EKO Baby sprej na skvrny je speciální ekologický odstraňovač skvrn určený pro kojenecké a dětské prádlo.
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žilní mazání na masáž pokožky a svalů oteklých a unavených nohou s LEGACTIFEM, kaštanem a kostivalem.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana barvených a poškozených vlasů s kofeinovým komplexem.
AKCE
-2%Sleva
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
100%
49 Kč
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro péči o oslabené vlasy se sklonem k vypadávání.
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Kód: 2504583
Kód dod.: 576066
EAN: 4023103095755
 
249.90 Kč
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová tyč s prodlouženou délkou 130 cm pro pohodlný úklid. Rozměr hlavice 35 × 5 cm. Hlavici lze koupit samostatně. Vyrobeno v Itálii.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
100%
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
Privos soda na praní, 500 g
Privos
Privos soda na praní, 500 g
Kód: 2503559
Kód dod.: 760020
EAN: 8594033110116
 
35.90 Kč
36 Kč
71.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vodu. Přidává se na praní a namáčení k silně znečištěnému prádlu - ponožky, pracovní oděvy, ručníky.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Bělamin na bělení záclon a prádla, 400 g
Drutep
Bělamin na bělení záclon a prádla, 400 g
Kód: 06508
Kód dod.: 762600
EAN: 8594003600333
98%
79.90 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na bělení záclon a bílého prádla ze syntetických a bavlněných materiálů.
Vanish bělicí přípravek na záclony, 500 ml
Vanish
Vanish bělicí přípravek na záclony, 500 ml
Kód: 04583
Kód dod.: 762520
EAN: 5900627012644
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish bělící přípravek na záclony je vhodný na všechny Vaše záclony, krajky a tyly. Vanish nejenom čistí, ale také chrání látky před dalším usazováním nečistot.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann bělič záclon, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann bělič záclon, 80 g
Kód: 2206194
Kód dod.: 762511
EAN: 4008455567419
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann bělič záclon intezivně vyčistí a osvěží vaše záclony a to již od 20 °C. Toto balení vystačí na dvě praní.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Kód: 2503329
Kód dod.: 523411
EAN: 8593534710092
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 13 mm, velikost číslo 4.
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový balzám – péče pro jemné a oslabené vlasy s kofeinem a posilujícími látkami.
-20%Sleva
Spokar Eko 5120 smeták s holí
Spokar®
Spokar Eko 5120 smeták s holí
Kód: 33045
Kód dod.: 575924
EAN: 8593534510463
 
99.90 Kč
125 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar smeták s holí, štěpená syntetická vlákna PET, těleso plastové, držák hole se závitem.
Spokar 5111/611 smeták s holí, neštěpená syntetická vlákna PET, 120 cm
Spokar®
Spokar 5111/611 smeták s holí, neštěpená syntetická vlákna PET, 120 cm
Kód: 33044
Kód dod.: 575929
EAN: 8593534510418
 
182 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smeták s holí se dřevěnou nelakovanou násadou o délce 120 cm. Neštěpená syntetická vlákna PET. Držák hole bez závitu.
Spokar Eko 5120, smeták na hůl
Spokar®
Spokar Eko 5120, smeták na hůl
Kód: 19286
Kód dod.: 575927
EAN: 8593534510425
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar smeták na hůl, držák hole se závitem, těleso plastové, štěpená syntetická vlákna PET .
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.