cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Jelen jádrové mýdlo na praní, 200 g
Jelen®
Jelen jádrové mýdlo na praní, 200 g
Kód: 1600156
Kód dod.: 100257889
EAN: 8592613570909
98%
44.90 Kč
224.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mýdlo je pro své dobré složení vhodné pro alergiky i miminka. Neobsahuje žádné syntetické látky, alergenní parfemace, umělá barviva, bělidla ani fosfát, zato vysoký podíl pravého mýdla vyrobeného z tuků. Šetrný k přírodě i pokožce.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Kód: 1907640
Kód dod.: 772040
EAN: 5900627081725
100%
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action práškový odstraňovač skvrn odstraní skvrny již po prvním praní.
Colgate Max White Overnight pero na bělení zubů 2,5 ml
Colgate®
Colgate Max White Overnight pero na bělení zubů 2,5 ml
Kód: 2600911
Kód dod.: 885077
EAN: 8718951594470
 
339.90 Kč
340 Kč
13 596Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate pero na bělení zubů Max White Overnight pomáhá docílit bílého a zdravého úsměvu. Sérum zanechává na zubech neviditelný film, který působí po delší dobu během spánku.
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Bel premium čistí a navíc pečují o vaše zvukovody díky přidaným složkám – výtažku z aloe vera a Provitaminu B5. A nově neobsahují žádné plasty.
AKCE
-12%Sleva
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn  500 g
Icefor
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501094
Kód dod.: 2720IO
EAN: 8056646092321
 
74.90 Kč
84.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn na bílé prádlo v sypké formě.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Kód: 2501840
Kód dod.: 765259
EAN: 8411660006912
 
74.90 Kč
89.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně ničí bakterie, plísně a viry už při praní na nízké teploty od 20 °C.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Kód: 2505694
Kód dod.: 762513
EAN: 4008455567112
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní je speciální výrobek, který odstraňuje skvrny od hlíny, trávy, kávy a čaje, krve oleje a mastnoty z textilií.
-4%Sleva
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
699.90 Kč
727 Kč
5.64Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Sensitive je prací gel určený pro šetrné praní prádla i citlivé pokožky. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté a svěží.
Vanish Color Protect Ubrousky 16 ks (32praní)
Vanish
Vanish Color Protect Ubrousky 16 ks (32praní)
Kód: 2502461
Kód dod.: 772058
EAN: 5908252015986
 
94.90 Kč
5.93Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Vanish Color Protect chrání prádlo před nežádoucím obarvením a udržují jeho původní barvy.
K2r Colour Catcher ubrousky do praní, 80 ks
Henkel K2r®
K2r Colour Catcher ubrousky do praní, 80 ks
Kód: 2601433
Kód dod.: 772064
EAN: 9000101822823
 
289.90 Kč
3.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K2r Colour Catcher ubrousky pomáhají zachytit uvolněná barviva při praní.
-20%Sleva
ARIEL ubrousky do pračky COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22ks
Ariel®
ARIEL ubrousky do pračky COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22ks
Kód: 2603345
Kód dod.: 761225
EAN: 5903957311852
 
79.90 Kč
99.90 Kč
3.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky, které během praní zachycují uvolněná barviva a nečistoty a pomáhají chránit prádlo před nechtěným obarvením.
AKCE
-20%Sleva
Vanish Oxi Action gel na bělení prádla a odstranění skvrn 1 l
Vanish
Vanish Oxi Action gel na bělení prádla a odstranění skvrn 1 l
Kód: 2501929
Kód dod.: 771991
EAN: 5999109563095
 
99.90 Kč
124.90 Kč
99.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish gel na bělení prádla a odstranění skvrn pro obnovení bělosti a odstranění skvrn již při krátkém cyklu praní.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
Vanish Oxi Action gel na bělení a odstranění skrvn, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action gel na bělení a odstranění skrvn, 500 ml
Kód: 2502464
Kód dod.: 771993
EAN: 5999109563453
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je koncentrovaný odstraňovač skvrn určený pro bílé prádlo. Díky svému složení na bázi aktivního kyslíku účinně odstraňuje i odolné skvrny a zároveň pomáhá udržovat prádlo zářivě bílé.
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Spokar®
Spokar štětec školní plochý č. 12, držadlo PH
Kód: 2505984
Kód dod.: 523400
EAN: 8593534820142
 
31.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní plochý štětec Spokar č. 12 je ideální pomůckou pro školáky, hobby malíře i kreativní tvoření. Díky kvalitnímu syntetickému vlasu zaručuje rovnoměrné nanášení barev a dlouhou životnost.
Spokar 7102 sada školních štětců, č. 2, 4, 6
Spokar®
Spokar 7102 sada školních štětců, č. 2, 4, 6
Kód: 2504561
Kód dod.: 523423
EAN: 8593534710030
 
55.90 Kč
56 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 11 až 14 mm, sada obsahuje velikost číslo 2, 4, 6.
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 50 ml
Kód: 2504635
Kód dod.: 821109
EAN: 42243199
 
84.90 Kč
1 698Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
91 Kč
60.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro bílé prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.
Vanish bělicí přípravek na záclony, 500 ml
Vanish
Vanish bělicí přípravek na záclony, 500 ml
Kód: 04583
Kód dod.: 762520
EAN: 5900627012644
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish bělící přípravek na záclony je vhodný na všechny Vaše záclony, krajky a tyly. Vanish nejenom čistí, ale také chrání látky před dalším usazováním nečistot.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann bělič záclon, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann bělič záclon, 80 g
Kód: 2206194
Kód dod.: 762511
EAN: 4008455567419
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann bělič záclon intezivně vyčistí a osvěží vaše záclony a to již od 20 °C. Toto balení vystačí na dvě praní.
Bělamin na bělení záclon a prádla, 400 g
Drutep
Bělamin na bělení záclon a prádla, 400 g
Kód: 06508
Kód dod.: 762600
EAN: 8594003600333
98%
79.90 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na bělení záclon a bílého prádla ze syntetických a bavlněných materiálů.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Kód: 2503329
Kód dod.: 523411
EAN: 8593534710092
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 13 mm, velikost číslo 4.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.