cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AKCE
-2%Sleva
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 007.07.0001
EAN: 4823015908019
100%
49 Kč
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro péči o oslabené vlasy se sklonem k vypadávání.
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Kód: 2504583
Kód dod.: 576066
EAN: 4023103095755
 
249.90 Kč
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová tyč s prodlouženou délkou 130 cm pro pohodlný úklid. Rozměr hlavice 35 × 5 cm. Hlavici lze koupit samostatně. Vyrobeno v Itálii.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
100%
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
Privos soda na praní, 500 g
Privos
Privos soda na praní, 500 g
Kód: 2503559
Kód dod.: 760020
EAN: 8594033110116
 
35.90 Kč
36 Kč
71.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vodu. Přidává se na praní a namáčení k silně znečištěnému prádlu - ponožky, pracovní oděvy, ručníky.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Druchema Texba odbarvovač na omylem obarvené prádlo, 60 g
Druchema Texba®
Druchema Texba odbarvovač na omylem obarvené prádlo, 60 g
Kód: 04501
Kód dod.: 11800041
EAN: 8594825011133
100%
34.90 Kč
581.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odbarvuje textilie, bělí prádlo a čistí skvrny od inkoustu, ovoce, krve, trávy, vína apod.
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Iberia®
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Kód: 31925
Kód dod.: 48212819
EAN: 8411660218018
100%
104.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, při praní barevných oděvů se zbytky barvy vypírají a mohou se přenést do barev jiných praných oděvů. Barvy se mezi sebou míchají, ztrácí lesk a svůj původní vzhled.
Dr. Beckmann odbarvovač prádla, 75 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odbarvovač prádla, 75 g
Kód: 04482
Kód dod.: 769020
EAN: 4008455006680
 
84.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odbarvovač na bílé a stálobarevné oděvy. Bez zápachu a bez chlóru. Lze ho použít na na všechny druhy textilií (ne na syntetické tkaniny a džínovinu). Po použití není třeba oděvy znovu prát.
AKCE
-20%Sleva
Vanish Oxi Action gel na skvrny 1 l
Vanish
Vanish Oxi Action gel na skvrny 1 l
Kód: 2501930
Kód dod.: 771992
EAN: 5999109563057
95%
99.90 Kč
124.90 Kč
99.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je účinný odstraňovač skvrn vhodný na více než 90 druhů skvrn, včetně červeného vína, kávy nebo make-upu.
K2r Color Catcher ubrousek pro praní prádla 22 ks
Henkel K2r®
K2r Color Catcher ubrousek pro praní prádla 22 ks
Kód: 2507615
Kód dod.: 772057
EAN: 9000101822243
 
104.90 Kč
4.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
K2R ubrousky pro praní prádla Colour Catcher Eco Protection 22 ks
Henkel K2r®
K2R ubrousky pro praní prádla Colour Catcher Eco Protection 22 ks
Kód: 2507612
Kód dod.: 772056
EAN: 9000101822366
 
104.90 Kč
4.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše jistota pro dokonalé prádlo a barvy. Praní různobarevného prádla umožňuje šetřit čas, vodu a energii.
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žilní mazání na masáž pokožky a svalů oteklých a unavených nohou s LEGACTIFEM, kaštanem a kostivalem.
Bělamin na bělení záclon a prádla, 400 g
Drutep
Bělamin na bělení záclon a prádla, 400 g
Kód: 06508
Kód dod.: 762600
EAN: 8594003600333
98%
79.90 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací prostředek na bělení záclon a bílého prádla ze syntetických a bavlněných materiálů.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann bělič záclon, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann bělič záclon, 80 g
Kód: 2206194
Kód dod.: 762511
EAN: 4008455567419
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann bělič záclon intezivně vyčistí a osvěží vaše záclony a to již od 20 °C. Toto balení vystačí na dvě praní.
Vanish bělicí přípravek na záclony, 500 ml
Vanish
Vanish bělicí přípravek na záclony, 500 ml
Kód: 04583
Kód dod.: 762520
EAN: 5900627012644
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish bělící přípravek na záclony je vhodný na všechny Vaše záclony, krajky a tyly. Vanish nejenom čistí, ale také chrání látky před dalším usazováním nečistot.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Kód: 2503329
Kód dod.: 523411
EAN: 8593534710092
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 13 mm, velikost číslo 4.
Nivea Creme krém, 150 ml
Nivea®
Nivea Creme krém, 150 ml
Kód: 2503746
Kód dod.: 821082
EAN: 4005808157976
 
139.90 Kč
932.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
1 959 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte dámskou vůni Lacoste Origina
Vanish Color Protect Ubrousky 16 ks (32praní)
Vanish
Vanish Color Protect Ubrousky 16 ks (32praní)
Kód: 2502461
Kód dod.: 772058
EAN: 5908252015986
 
94.90 Kč
5.93Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Vanish Color Protect chrání prádlo před nežádoucím obarvením a udržují jeho původní barvy.
K2r Colour Catcher ubrousky do praní, 80 ks
Henkel K2r®
K2r Colour Catcher ubrousky do praní, 80 ks
Kód: 2601433
Kód dod.: 772064
EAN: 9000101822823
 
289.90 Kč
3.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K2r Colour Catcher ubrousky pomáhají zachytit uvolněná barviva při praní.
-20%Sleva
ARIEL ubrousky do pračky COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22ks
Ariel®
ARIEL ubrousky do pračky COLOUR & DIRT CATCHER MULTI ACTION 22ks
Kód: 2603345
Kód dod.: 761225
EAN: 5903957311852
 
79.90 Kč
99.90 Kč
3.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky, které během praní zachycují uvolněná barviva a nečistoty a pomáhají chránit prádlo před nechtěným obarvením.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
91 Kč
60.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro bílé prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.