cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-12%Sleva
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn  500 g
Icefor
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501094
Kód dod.: 2720IO
EAN: 8056646092321
 
74.90 Kč
84.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn na bílé prádlo v sypké formě.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Kód: 2501840
Kód dod.: 765259
EAN: 8411660006912
 
74.90 Kč
89.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně ničí bakterie, plísně a viry už při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Kód: 2505694
Kód dod.: 762513
EAN: 4008455567112
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní je speciální výrobek, který odstraňuje skvrny od hlíny, trávy, kávy a čaje, krve oleje a mastnoty z textilií.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
-4%Sleva
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
699.90 Kč
727 Kč
5.64Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Sensitive je prací gel určený pro šetrné praní prádla i citlivé pokožky. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté a svěží.
AKCE
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
98 Kč
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel dětský zubní kartáček je určen pro jemné čištění zubů dětí.
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
124.90 Kč
1 249Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
100%
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
Privos soda na praní, 500 g
Privos
Privos soda na praní, 500 g
Kód: 2503559
Kód dod.: 760020
EAN: 8594033110116
 
35.90 Kč
36 Kč
71.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vodu. Přidává se na praní a namáčení k silně znečištěnému prádlu - ponožky, pracovní oděvy, ručníky.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
AKCE
-8%Sleva
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
159.90 Kč
173.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a extrakt z irisu, dále vitamin A, E a extrakt z mořských řas.
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Kód: 2100968
Kód dod.: 822574
EAN: 9005800387314
70%
699.90 Kč
17 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chcete zpátky sjednocený vzhled pleti? Trápí vás pohled na tmavé skvrny, které se na vaší pleti objevily? Luminous630 dokáže vaše chmury zahnat.
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
39.90 Kč
0.71Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vatové tyčinky Bella Happy, jsou vyrobeny ze 100% přírodní nebarvené bavlny, jsou šetrné k dětské pokožce a poskytují ji šetrnou péči.
Jelen jádrové mýdlo na praní, 200 g
Jelen®
Jelen jádrové mýdlo na praní, 200 g
Kód: 1600156
Kód dod.: 100257889
EAN: 8592613570909
98%
44.90 Kč
224.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mýdlo je pro své dobré složení vhodné pro alergiky i miminka. Neobsahuje žádné syntetické látky, alergenní parfemace, umělá barviva, bělidla ani fosfát, zato vysoký podíl pravého mýdla vyrobeného z tuků. Šetrný k přírodě i pokožce.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Kód: 1907640
Kód dod.: 772040
EAN: 5900627081725
100%
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action práškový odstraňovač skvrn odstraní skvrny již po prvním praní.
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač skvrn a špíny, 100 g
Tatrachema Jaso
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač skvrn a špíny, 100 g
Kód: 04543
Kód dod.: 3096
EAN: 8585003930964
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek na báze aktívního kyslíku, odstraňující rychle a důkladně už při nízkých teplotách špínu a skvrny od ovoce a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy a čaje, kosmetických přípravků a pod. Jaso Efekt je vhodné na bílé a stálobarevné prádlo.
Dr. Beckmann žlučové mýdlo, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann žlučové mýdlo, 100 g
Kód: 04541
Kód dod.: 762005
EAN: 4008455321615
97%
64.90 Kč
649Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann žlučové mýdlo odstraňuje všechny skvrny z textilií, polstrování a koberců. Neobsahuje barviva, parfém ani konzervační látky a je hypoalergenní.
-17%Sleva
Hlubna Čikuli benzínový čistič skvrn na oblečení, 200 ml
Hlubna - Ava
Hlubna Čikuli benzínový čistič skvrn na oblečení, 200 ml
Kód: 04545
Kód dod.: VD22€028
EAN: 8594003012198
 
49.90 Kč
59.90 Kč
249.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skvrn určený k čištění mastných, olejových a asfaltových skvrn především z textilíí, ale i jiných materiálů jako je sklo, kovy, vytvrzené plasty.
Colgate Max White Overnight pero na bělení zubů 2,5 ml
Colgate®
Colgate Max White Overnight pero na bělení zubů 2,5 ml
Kód: 2600911
Kód dod.: 885077
EAN: 8718951594470
 
339.90 Kč
340 Kč
13 596Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate pero na bělení zubů Max White Overnight pomáhá docílit bílého a zdravého úsměvu. Sérum zanechává na zubech neviditelný film, který působí po delší dobu během spánku.
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Kód: 2504583
Kód dod.: 576066
EAN: 4023103095755
 
249.90 Kč
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová tyč s prodlouženou délkou 130 cm pro pohodlný úklid. Rozměr hlavice 35 × 5 cm. Hlavici lze koupit samostatně. Vyrobeno v Itálii.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.