cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Kód: 2505694
Kód dod.: 762513
EAN: 4008455567112
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní je speciální výrobek, který odstraňuje skvrny od hlíny, trávy, kávy a čaje, krve oleje a mastnoty z textilií.
-4%Sleva
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
699.90 Kč
727 Kč
5.64Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Sensitive je prací gel určený pro šetrné praní prádla i citlivé pokožky. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté a svěží.
Persil gel Color Lavender 60 praní
Henkel Persil
Persil gel Color Lavender 60 praní
Kód: 2404508
Kód dod.: 764961
EAN: 9000101598148
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek poskytuje opravdu hloubkovou čistotu pro vaše prádlo a hygienickou svěžest pro vaši pračku. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil gel Regular 55 praní
Henkel Persil
Persil gel Regular 55 praní
Kód: 2500100
Kód dod.: 764965
EAN: 9000101598872
 
409.90 Kč
7.45Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečné složení pracího gelu Persil proniká hluboko do vláken, kde rozloží i ty nejodolnější skvrny a odstraní je.
Persil gel Color 55 praní
Henkel Persil
Persil gel Color 55 praní
Kód: 2500099
Kód dod.: 764967
EAN: 9000101599176
 
409.90 Kč
7.45Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný tekutý prací prostředek na barevné prádlo pro praní i při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil gel Regular 22 praní
Henkel Persil
Persil gel Regular 22 praní
Kód: 2404025
Kód dod.: 756110
EAN: 9000101599060
 
209.90 Kč
9.54Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečné složení pracího gelu Persil proniká hluboko do vláken, kde rozloží i ty nejodolnější skvrny a odstraní je.
Persil gel Color 66 praní
Henkel Persil
Persil gel Color 66 praní
Kód: 2404510
Kód dod.: 764962
EAN: 9000101599091
 
439.90 Kč
6.67Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný tekutý prací prostředek na barevné prádlo pro praní i při nízkých teplotách od 20 °C.
AKCE
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
98 Kč
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel dětský zubní kartáček je určen pro jemné čištění zubů dětí.
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 100 ml
Kód: 08671
Kód dod.: 821112
EAN: 4005808751310
100%
124.90 Kč
1 249Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Soft hydratační krém, 200 ml
Kód: 08665
Kód dod.: 821110
EAN: 4005808751938
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení s jojobovým olejem a vitamínem E se postará o to, aby pokožka celého těla byla hedvábně jemná, svěží a pružná. Vyzkoušejte: NIVEA Soft.
AKCE
-11%Sleva
Jelen tekuté mýdlo pro ruční praní, 500 ml
Jelen®
Jelen tekuté mýdlo pro ruční praní, 500 ml
Kód: 1702437
Kód dod.: 100257966
EAN: 8592613579667
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen tekuté mýdlo slouží výhradně na ruční praní. Chrání vlákna i barvy. Účinně odstraňuje skrvrny a špínu, přitom nedráždí pokožku. Dermatologicky testováno.
Persil gel Color 100 praní, 4,5 l
Henkel Persil
Persil gel Color 100 praní, 4,5 l
Kód: 2404021
Kód dod.: 764950
EAN: 9000101567335
 
609.90 Kč
6.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý koncentrovaný prací prostředek hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách již od 20 °C .
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Sensitive Gel efektivně odstraňuje skvrny a zároveň je šetrný k pokožce. S přírodními mýdly a lehkou vůní mandlového mléka je vhodný i pro alergiky.
Astrid Clear Control – náplasti proti černým tečkám (6 ks)
Astrid
Astrid Clear Control – náplasti proti černým tečkám (6 ks)
Kód: 2507799
Kód dod.: 821048
EAN: 8592297012573
 
149.90 Kč
24.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti proti černým tečkám, které efektivně odstraňují ucpané póry a nečistoty. Obsahují prášek z černého uhlí.
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana barvených a poškozených vlasů s kofeinovým komplexem.
AKCE
-2%Sleva
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 007.07.0001
EAN: 4823015908019
100%
49 Kč
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro péči o oslabené vlasy se sklonem k vypadávání.
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Kids, vatové tyčinky, 56 ks
Kód: 1905601
Kód dod.: BB-081-P056-011
EAN: 5900516402242
 
39.90 Kč
0.71Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vatové tyčinky Bella Happy, jsou vyrobeny ze 100% přírodní nebarvené bavlny, jsou šetrné k dětské pokožce a poskytují ji šetrnou péči.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Kód: 2504583
Kód dod.: 576066
EAN: 4023103095755
 
249.90 Kč
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová tyč s prodlouženou délkou 130 cm pro pohodlný úklid. Rozměr hlavice 35 × 5 cm. Hlavici lze koupit samostatně. Vyrobeno v Itálii.
Druchema Texba odbarvovač na omylem obarvené prádlo, 60 g
Druchema Texba®
Druchema Texba odbarvovač na omylem obarvené prádlo, 60 g
Kód: 04501
Kód dod.: 11800041
EAN: 8594825011133
100%
34.90 Kč
581.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odbarvuje textilie, bělí prádlo a čistí skvrny od inkoustu, ovoce, krve, trávy, vína apod.
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Iberia®
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Kód: 31925
Kód dod.: 48212819
EAN: 8411660218018
100%
104.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, při praní barevných oděvů se zbytky barvy vypírají a mohou se přenést do barev jiných praných oděvů. Barvy se mezi sebou míchají, ztrácí lesk a svůj původní vzhled.
Dr. Beckmann odbarvovač prádla, 75 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odbarvovač prádla, 75 g
Kód: 04482
Kód dod.: 769020
EAN: 4008455006680
 
84.90 Kč
1 132Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odbarvovač na bílé a stálobarevné oděvy. Bez zápachu a bez chlóru. Lze ho použít na na všechny druhy textilií (ne na syntetické tkaniny a džínovinu). Po použití není třeba oděvy znovu prát.
AKCE
-20%Sleva
Vanish Oxi Action gel na skvrny 1 l
Vanish
Vanish Oxi Action gel na skvrny 1 l
Kód: 2501930
Kód dod.: 771992
EAN: 5999109563057
95%
99.90 Kč
124.90 Kč
99.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je účinný odstraňovač skvrn vhodný na více než 90 druhů skvrn, včetně červeného vína, kávy nebo make-upu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.