cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Frosch EKO Odstraňovač skvrn à la „žlučové mýdlo“ 75 ml
Frosch®
Frosch EKO Odstraňovač skvrn à la „žlučové mýdlo“ 75 ml
Kód: 2602629
Kód dod.: 772075
EAN: 4001499923746
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně předpírá odolné skvrny z oblečení a pomáhá vrátit textiliím čistý vzhled bez zbytečné zátěže pro přírodu.
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
49.90 Kč
2 935.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na oční vrásky s obsahem včelí mateří kašičky. Polomastný krém je vhodný k ošetření pleti obličeje, především okolo očí, krku a dekoltu.
-66%Sleva
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Essence
Essence Jelly Grip podkladová tyčinka pod oči 4,6 g
Kód: 2405763
 
EAN: 4059729490971
 
29.90 Kč
87 Kč
5 980Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podkladová gelová tyčinka pod oči Jelly Grip od značky essence vám zajistí dokonalé nalíčení. Tato p
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Hartmann Bel®
Bel premium vatové tyčinky bez plastu s Aloe a B5, 160 ks
Kód: 2400925
Kód dod.: 904011
EAN: 4046871011000
 
39.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Bel premium čistí a navíc pečují o vaše zvukovody díky přidaným složkám – výtažku z aloe vera a Provitaminu B5. A nově neobsahují žádné plasty.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Kód: 2501840
Kód dod.: 765259
EAN: 8411660006912
 
74.90 Kč
89.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně ničí bakterie, plísně a viry už při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
-12%Sleva
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn  500 g
Icefor
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501094
Kód dod.: 2720IO
EAN: 8056646092321
 
74.90 Kč
84.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn na bílé prádlo v sypké formě.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Kód: 2505694
Kód dod.: 762513
EAN: 4008455567112
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní je speciální výrobek, který odstraňuje skvrny od hlíny, trávy, kávy a čaje, krve oleje a mastnoty z textilií.
-4%Sleva
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
699.90 Kč
727 Kč
5.64Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Sensitive je prací gel určený pro šetrné praní prádla i citlivé pokožky. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté a svěží.
Astrid Peo antiperspirant deo sprej do bot, 150 ml
Astrid Peo
Astrid Peo antiperspirant deo sprej do bot, 150 ml
Kód: 1704323
Kód dod.: 837996
EAN: 8592297002673
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží rychleschnoucí spray pro účinné odstranění zápachu bot. Obsažená deodorační látka neutralizuje pach vznikající při pocení nohou. Antibakteriální přísada.
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hadí mazání s konopím a kaštanem, 200 ml
Kód: 2501855
Kód dod.: 812066
EAN: 8594009476864
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hadí mazání na masáž kloubů, zad a svalů s konopím, kaštanem a syntetickým jedem chřestýšovce.
Persil gel Color 66 praní
Henkel Persil
Persil gel Color 66 praní
Kód: 2404510
Kód dod.: 764962
EAN: 9000101599091
 
439.90 Kč
6.67Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný tekutý prací prostředek na barevné prádlo pro praní i při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil gel Regular 22 praní
Henkel Persil
Persil gel Regular 22 praní
Kód: 2404025
Kód dod.: 756110
EAN: 9000101599060
 
209.90 Kč
9.54Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečné složení pracího gelu Persil proniká hluboko do vláken, kde rozloží i ty nejodolnější skvrny a odstraní je.
AKCE
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
98 Kč
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel dětský zubní kartáček je určen pro jemné čištění zubů dětí.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AKCE
-11%Sleva
Jelen tekuté mýdlo pro ruční praní, 500 ml
Jelen®
Jelen tekuté mýdlo pro ruční praní, 500 ml
Kód: 1702437
Kód dod.: 100257966
EAN: 8592613579667
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen tekuté mýdlo slouží výhradně na ruční praní. Chrání vlákna i barvy. Účinně odstraňuje skrvrny a špínu, přitom nedráždí pokožku. Dermatologicky testováno.
Persil gel Color 100 praní, 4,5 l
Henkel Persil
Persil gel Color 100 praní, 4,5 l
Kód: 2404021
Kód dod.: 764950
EAN: 9000101567335
 
609.90 Kč
6.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý koncentrovaný prací prostředek hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách již od 20 °C .
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Sensitive Gel efektivně odstraňuje skvrny a zároveň je šetrný k pokožce. S přírodními mýdly a lehkou vůní mandlového mléka je vhodný i pro alergiky.
Astrid Clear Control – náplasti proti černým tečkám (6 ks)
Astrid
Astrid Clear Control – náplasti proti černým tečkám (6 ks)
Kód: 2507799
Kód dod.: 821048
EAN: 8592297012573
 
149.90 Kč
24.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti proti černým tečkám, které efektivně odstraňují ucpané póry a nečistoty. Obsahují prášek z černého uhlí.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
100%
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
Privos soda na praní, 500 g
Privos
Privos soda na praní, 500 g
Kód: 2503559
Kód dod.: 760020
EAN: 8594033110116
 
35.90 Kč
36 Kč
71.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vodu. Přidává se na praní a namáčení k silně znečištěnému prádlu - ponožky, pracovní oděvy, ručníky.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Vanish Oxi Action gelový odstraňovač skvrn růžový, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action gelový odstraňovač skvrn růžový, 500 ml
Kód: 2502465
Kód dod.: 771994
EAN: 5999109563460
 
79.90 Kč
159.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action gel je účinný odstraňovač skvrn vhodný pro barevné i bílé prádlo. Díky svému složení na bázi aktivního kyslíku spolehlivě odstraňuje i odolné skvrny a zároveň je šetrný k textiliím.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.