cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Persil gel Color Lavender 60 praní
Henkel Persil
Persil gel Color Lavender 60 praní
Kód: 2404508
Kód dod.: 764961
EAN: 9000101598148
 
439.90 Kč
7.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek poskytuje opravdu hloubkovou čistotu pro vaše prádlo a hygienickou svěžest pro vaši pračku. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil gel Regular 55 praní
Henkel Persil
Persil gel Regular 55 praní
Kód: 2500100
Kód dod.: 764965
EAN: 9000101598872
 
409.90 Kč
7.45Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečné složení pracího gelu Persil proniká hluboko do vláken, kde rozloží i ty nejodolnější skvrny a odstraní je.
Persil gel Color 55 praní
Henkel Persil
Persil gel Color 55 praní
Kód: 2500099
Kód dod.: 764967
EAN: 9000101599176
 
409.90 Kč
7.45Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný tekutý prací prostředek na barevné prádlo pro praní i při nízkých teplotách od 20 °C.
AKCE
-11%Sleva
Jelen tekuté mýdlo pro ruční praní, 500 ml
Jelen®
Jelen tekuté mýdlo pro ruční praní, 500 ml
Kód: 1702437
Kód dod.: 765151
EAN: 8592613579667
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen tekuté mýdlo slouží výhradně na ruční praní. Chrání vlákna i barvy. Účinně odstraňuje skrvrny a špínu, přitom nedráždí pokožku. Dermatologicky testováno.
Persil gel Color 100 praní, 4,5 l
Henkel Persil
Persil gel Color 100 praní, 4,5 l
Kód: 2404021
Kód dod.: 764950
EAN: 9000101567335
 
609.90 Kč
6.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý koncentrovaný prací prostředek hloubkově čistí prádlo a zanechává pračku hygienicky svěží. Šetří energii díky praní při nízkých teplotách již od 20 °C .
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Sensitive Gel efektivně odstraňuje skvrny a zároveň je šetrný k pokožce. S přírodními mýdly a lehkou vůní mandlového mléka je vhodný i pro alergiky.
Astrid Clear Control – náplasti proti černým tečkám (6 ks)
Astrid
Astrid Clear Control – náplasti proti černým tečkám (6 ks)
Kód: 2507799
Kód dod.: 821048
EAN: 8592297012573
 
149.90 Kč
24.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti proti černým tečkám, které efektivně odstraňují ucpané póry a nečistoty. Obsahují prášek z černého uhlí.
AKCE
-12%Sleva
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn  500 g
Icefor
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501094
Kód dod.: 700509
EAN: 8056646092321
 
74.90 Kč
84.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY WHITE odstraňovač skvrn na bílé prádlo v sypké formě.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 500 ml
Kód: 2501840
Kód dod.: 765259
EAN: 8411660006912
 
74.90 Kč
89.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně ničí bakterie, plísně a viry už při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
-2%Sleva
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní, 80 g
Kód: 2505694
Kód dod.: 762513
EAN: 4008455567112
 
44 Kč
44.90 Kč
550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann odstraňovač skvrn během praní je speciální výrobek, který odstraňuje skvrny od hlíny, trávy, kávy a čaje, krve oleje a mastnoty z textilií.
-4%Sleva
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Henkel Persil
Persil gel Sensitive, 124 praní, 2,48 l
Kód: 2601019
Kód dod.: 764941
EAN: 4015100358728
 
699.90 Kč
727 Kč
5.64Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil gel Sensitive je prací gel určený pro šetrné praní prádla i citlivé pokožky. Pomáhá odstranit běžné nečistoty a zanechává prádlo čisté a svěží.
Persil gel Color 66 praní
Henkel Persil
Persil gel Color 66 praní
Kód: 2404510
Kód dod.: 764962
EAN: 9000101599091
 
439.90 Kč
6.67Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný tekutý prací prostředek na barevné prádlo pro praní i při nízkých teplotách od 20 °C.
Persil gel Regular 22 praní
Henkel Persil
Persil gel Regular 22 praní
Kód: 2404025
Kód dod.: 756110
EAN: 9000101599060
 
209.90 Kč
9.54Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečné složení pracího gelu Persil proniká hluboko do vláken, kde rozloží i ty nejodolnější skvrny a odstraní je.
AKCE
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubní kartáček pro děti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
98 Kč
99.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel dětský zubní kartáček je určen pro jemné čištění zubů dětí.
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Balzám pro barvené a poškozené vlasy, 150 ml
Kód: 1703908
Kód dod.: 856864
EAN: 4008666701824
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Balzám – obnova a ochrana barvených a poškozených vlasů s kofeinovým komplexem.
AKCE
-2%Sleva
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí 350 ml
Kód: 1810773
Kód dod.: 845735
EAN: 4823015908019
100%
49 Kč
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy kondicionér proti vypadávání vlasů s lopuchem a pšenicí je určen pro péči o oslabené vlasy se sklonem k vypadávání.
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Vileda®
Vileda Duactiva 2v1 smeták na podlahu
Kód: 2504583
Kód dod.: 576066
EAN: 4023103095755
 
249.90 Kč
250 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kovová tyč s prodlouženou délkou 130 cm pro pohodlný úklid. Rozměr hlavice 35 × 5 cm. Hlavici lze koupit samostatně. Vyrobeno v Itálii.
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Linteo®
Linteo Natural vatové tyčinky papírové box 200 ks
Kód: 2009546
Kód dod.: 904049
EAN: 8595686300503
100%
29.90 Kč
0.15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vatové tyčinky Linteo jsou vyrobeny ze 100% bavlny a 100% recyklovaného papíru.
AKCE
-8%Sleva
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
159.90 Kč
173.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a extrakt z irisu, dále vitamin A, E a extrakt z mořských řas.
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Kód: 2100968
Kód dod.: 822574
EAN: 9005800387314
70%
699.90 Kč
17 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chcete zpátky sjednocený vzhled pleti? Trápí vás pohled na tmavé skvrny, které se na vaší pleti objevily? Luminous630 dokáže vaše chmury zahnat.
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
100%
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.