cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
K2r Color Catcher ubrousek pro praní prádla 22 ks
Henkel K2r®
K2r Color Catcher ubrousek pro praní prádla 22 ks
Kód: 2507615
Kód dod.: 772057
EAN: 9000101822243
 
104.90 Kč
4.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky Colour Catcher poskytují 100% ochranu proti nehodám s obarvením. Fungují jako magnet, který zachytává částečky uvolněné barvy z vody a tím zabraňují obarvení.
K2R ubrousky pro praní prádla Colour Catcher Eco Protection 22 ks
Henkel K2r®
K2R ubrousky pro praní prádla Colour Catcher Eco Protection 22 ks
Kód: 2507612
Kód dod.: 772056
EAN: 9000101822366
 
104.90 Kč
4.77Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše jistota pro dokonalé prádlo a barvy. Praní různobarevného prádla umožňuje šetřit čas, vodu a energii.
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera žilní mazání s konopím a legactifem, 200 ml
Kód: 2501858
Kód dod.: 812062
EAN: 8594009476901
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žilní mazání na masáž pokožky a svalů oteklých a unavených nohou s LEGACTIFEM, kaštanem a kostivalem.
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Jelen®
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Kód: 85810
Kód dod.: 100257929
EAN: 8592613579292
94%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný odstraňovač skvrn z oblečení. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle – s láskou.
AKCE
-4%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Kód: 2501988
Kód dod.: 765258
EAN: 8411660004819
 
129.90 Kč
134.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně odstraňuje bakterie, plísně a viry již při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
-12%Sleva
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn 500 g
Icefor
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn 500 g
Kód: 2501095
Kód dod.: 700510
EAN: 8056646092338
 
74.90 Kč
84.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NEFLEK OXY COLOR odstraňovač skvrn na barevné prádlo v sypké formě.
Miléne jádrové mýdlo na praní, 200 g
de Miclén - Miléne
Miléne jádrové mýdlo na praní, 200 g
Kód: 2207422
Kód dod.: 762013
EAN: 8594069815382
100%
27.90 Kč
139.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhé jádrové mýdlo na ruční praní účinně odstraňuje skvrny a špínu a zároveň nedráždí pokožku.
AKCE
-3%Sleva
Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann Ďáblík na skvrny olej, tuk, omáčky, kečup, 50 ml
Kód: 2600875
Kód dod.: 950076
EAN: 4008455008820
 
92 Kč
94.90 Kč
1 840Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svým speciálním složením odstraňují různé typy skvrn, podle jejich základu (skvrny bílkovinové, mastné, proteinové…). Tím zaručují maximální účinnost.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, rozprašovač, 500 ml
Kód: 57021
Kód dod.: 772006
EAN: 8592326008096
100%
104.90 Kč
209.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodný na barevné i bílé oblečení a prádlo. Proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína a mastnota na límcích a manžetách.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
Privos soda na praní, 500 g
Privos
Privos soda na praní, 500 g
Kód: 2503559
Kód dod.: 760020
EAN: 8594033110116
 
35.90 Kč
36 Kč
71.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vodu. Přidává se na praní a namáčení k silně znečištěnému prádlu - ponožky, pracovní oděvy, ručníky.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
AKCE
-8%Sleva
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Ryor
RYOR Aknestop krém s fytosfingosinem a irisem, 50 ml
Kód: 91319
Kód dod.: 822691
EAN: 8594007972177
100%
159.90 Kč
173.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém obsahuje dvě hlavní aktivní látky - přírodní látku fytosfingosin a extrakt z irisu, dále vitamin A, E a extrakt z mořských řas.
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Kód: 2100968
Kód dod.: 822574
EAN: 9005800387314
70%
699.90 Kč
17 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chcete zpátky sjednocený vzhled pleti? Trápí vás pohled na tmavé skvrny, které se na vaší pleti objevily? Luminous630 dokáže vaše chmury zahnat.
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
Jelen jádrové mýdlo na praní, 200 g
Jelen®
Jelen jádrové mýdlo na praní, 200 g
Kód: 1600156
Kód dod.: 100257889
EAN: 8592613570909
98%
44.90 Kč
224.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mýdlo je pro své dobré složení vhodné pro alergiky i miminka. Neobsahuje žádné syntetické látky, alergenní parfemace, umělá barviva, bělidla ani fosfát, zato vysoký podíl pravého mýdla vyrobeného z tuků. Šetrný k přírodě i pokožce.
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Vanish
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn, 470 g
Kód: 1907640
Kód dod.: 772040
EAN: 5900627081725
100%
114.90 Kč
244.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vanish Oxi Action práškový odstraňovač skvrn odstraní skvrny již po prvním praní.
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač skvrn a špíny, 100 g
Tatrachema Jaso
Tatrachema Jaso Efekt odstraňovač skvrn a špíny, 100 g
Kód: 04543
Kód dod.: 3096
EAN: 8585003930964
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek na báze aktívního kyslíku, odstraňující rychle a důkladně už při nízkých teplotách špínu a skvrny od ovoce a zeleniny, trávy, červeného vína, kávy a čaje, kosmetických přípravků a pod. Jaso Efekt je vhodné na bílé a stálobarevné prádlo.
Dr. Beckmann žlučové mýdlo, 100 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann žlučové mýdlo, 100 g
Kód: 04541
Kód dod.: 762005
EAN: 4008455321615
97%
64.90 Kč
649Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann žlučové mýdlo odstraňuje všechny skvrny z textilií, polstrování a koberců. Neobsahuje barviva, parfém ani konzervační látky a je hypoalergenní.
-17%Sleva
Hlubna Čikuli benzínový čistič skvrn na oblečení, 200 ml
Hlubna - Ava
Hlubna Čikuli benzínový čistič skvrn na oblečení, 200 ml
Kód: 04545
Kód dod.: VD22€028
EAN: 8594003012198
 
49.90 Kč
59.90 Kč
249.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skvrn určený k čištění mastných, olejových a asfaltových skvrn především z textilíí, ale i jiných materiálů jako je sklo, kovy, vytvrzené plasty.
Colgate Max White Overnight pero na bělení zubů 2,5 ml
Colgate®
Colgate Max White Overnight pero na bělení zubů 2,5 ml
Kód: 2600911
Kód dod.: 885077
EAN: 8718951594470
 
339.90 Kč
340 Kč
13 596Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate pero na bělení zubů Max White Overnight pomáhá docílit bílého a zdravého úsměvu. Sérum zanechává na zubech neviditelný film, který působí po delší dobu během spánku.
AKCE
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Der WaschKönig C.G.
Waschkonig bělidlo a odstraňovač skvrn Bleichmittel Oxy Kraft tekuté, 1500 ml
Kód: 2501644
Kód dod.: 761301
EAN: 4260418930702
 
91 Kč
60.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodné pro bílé prádlo. Oxy Kraft tekuté bělidlo a odstraňovač skvrn obsahuje aktivní kyslík, který dokonale vybělí zašedlé prádlo.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač skvrn pro bílé prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
99.90 Kč
133.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstraňovač skvrn vybělí zašedlé prádlo. Zároveň je velmi účinný při odstraňování skvrn od kávy, čaje, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny, coly, inkoustu atd.
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Plantur
Plantur 39 Kofeinový balzám pro jemné a lámavé vlasy, 150 ml
Kód: 1703909
Kód dod.: 856865
EAN: 4008666701534
 
239.90 Kč
1 599.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plantur 39 Kofeinový balzám – péče pro jemné a oslabené vlasy s kofeinem a posilujícími látkami.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.