cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 06 Fairy Nude propůjčí tvým nehtům přirozený šarm s decentním třpytem v hřejivé
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům elegantní a ženský vzhled pomocí laku Essence 03 Fairy Rose. Decentně třpytivý
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytící se mořská hlubina v lahvičce Mermaid Glitter od essence vykouzlí na vašich nehtech záři šup
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové pečující složení pomáhá chránit a posilovat dětskou pokožku a podporuje její přirozený vývoj. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
255 Kč
25.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Končící produkty
-22%Sleva
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
3.50 Kč
4.50 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrazná barva na potravinářské bázi vhodná pro tradiční zdobení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 bar
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
Ideal Duha červená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha červená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04368
Kód dod.: 950015
EAN: 3045200475019
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha růžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha růžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04370
Kód dod.: 950005
EAN: 3045200475026
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha fialová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha fialová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04372
Kód dod.: 950013
EAN: 3045200475408
80%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-0 přirozená tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-0 přirozená tmavá blond 60 ml
Kód: 2508718
Kód dod.: 870708
EAN: 9000101745962
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-0 Přirozená tmavá blond je profesionální krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní, dlouhotrvající a rovnoměrné krytí.
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Lak na vlasy s dotekem kašmíru.
AKCE
-19%Sleva
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro šechny typy vlasů. Lak na vlasy s diamantovým leskem.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Kód: 2504472
Kód dod.: 401075
EAN: 8594158026811
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
840 Kč
945 Kč
46.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), výborná paropropustnost, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, tónovatelnost na tónovacích strojích, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.