cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Kód: 2503287
Kód dod.: 430500
EAN: 8591235021943
100%
43.90 Kč
46.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Wansou Romantic Mood koncentrovaná aviváž, 1 l, 40 dávek
Tomil® Wansou
Wansou Romantic Mood koncentrovaná aviváž, 1 l, 40 dávek
Kód: 2103731
Kód dod.: 6776
EAN: 8595025835147
100%
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek s příjemnou uklidňující vůní.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná péče pro vlnu a sportovní oblečení – čistota, svěžest a ochrana vláken v každé kapce.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
94.90 Kč
18.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič s květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Henkel Silan
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Kód: 2508923
Kód dod.: 759358
EAN: 9000101836677
 
109.90 Kč
3.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní květinová vůně a dlouhotrvající svěžest.
-1%Sleva
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Henkel Silan
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Kód: 2508366
Kód dod.: 777000
EAN: 9000101838886
 
189.90 Kč
191 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Romantická vůně růží a dlouhotrvající svěžest.
AKCE
-20%Sleva
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601118
Kód dod.: 765274
EAN: 4061746508027
 
28 Kč
34.90 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Radiant Rose účinný prací prášek s vůní růží pro dokonalou svěžest a čistotu
AKCE
-19%Sleva
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 h kontrola účesu s mega silnou fixací pro odolný styling. 100 % posílené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s obsahem provitaminu B5 a jedinečnou recepturou vyvinutou dle nejnovějších vědeckých poznatků.
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 06 Fairy Nude propůjčí tvým nehtům přirozený šarm s decentním třpytem v hřejivé
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům elegantní a ženský vzhled pomocí laku Essence 03 Fairy Rose. Decentně třpytivý
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h Control – Systém pro viditelnou plnost účesu a extra silnou fixaci. Poskytuje dlouhotrvající objem od kořínků ke konečkům. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Vlasy nezatěžuje.
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Kód: 2203137
Kód dod.: ES349279
EAN: 4059729349279
 
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S vrchním lakem Essence Color Shield získají vaše nehty vzhled, jako byste právě absolvovali gelovou
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.