cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
85 Kč
94 Kč
566.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji pro spolehlivou 72h ochranu proti pocení a péči o pokožku podpaží.
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hebké a silné vlasy s nepřehlédnutelným objemem. Pečující složení s výtažky z bambusu je určené pro jemné vlasy bez objemu. Péče bez zatížení: NIVEA Pečující šampon Volume Care.
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
109 Kč
10.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baterie od značky Varta vám nabízí značkovou kvalitu za rozumnou cenu. Vašim přístrojům vdechnou život a pomůžou vám zůstat ve spojení, ať už jste kdekoliv.
-1%Sleva
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Kód: 2600449
Kód dod.: 856941
EAN: 8586000087453
 
129.90 Kč
131 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému miminku kvalitní kosmetiku při koupání. Dixi baby dětská pěna do koupele na tělo a vlásky s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje jemnou dětskou pokožku a vlásky.
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
377 Kč
47.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
715 Kč
39.72Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 1 kg
Kód: 2502836
Kód dod.: 430325
EAN: 8594002537319
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-7%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0622 žlutá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0622 žlutá, 250 g
Kód: 2503292
Kód dod.: 430514
EAN: 8591235022186
 
53.90 Kč
57.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 1 kg
Kód: 2502819
Kód dod.: 430303
EAN: 8594002536114
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědý, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědý, 4 kg
Kód: 2504763
Kód dod.: 401063
EAN: 8595614505109
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0597 světle zelená, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 světle zelená, 7+1 kg
Kód: 2503713
Kód dod.: 401055
EAN: 8594002530808
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 1 kg
Kód: 2502828
Kód dod.: 430315
EAN: 8594002536718
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-7%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0833 červená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0833 červená, 250 g
Kód: 2503295
Kód dod.: 430522
EAN: 8591235022001
 
51.90 Kč
55.90 Kč
207.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 1 kg
Kód: 2502823
Kód dod.: 430307
EAN: 8594002536312
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
43.90 Kč
46.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Kód: 2504103
Kód dod.: 401064
EAN: 8594158021113
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Kód: 2504471
Kód dod.: 401069
EAN: 8594158026781
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2502801
Kód dod.: 404907
EAN: 3831000242162
 
799 Kč
79.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Kód: 2503293
Kód dod.: 430516
EAN: 8591235022162
 
57.90 Kč
231.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.