cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78941
Kód dod.: 795125
EAN: 9005800223025
 
84.90 Kč
339.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Care tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 90751
Kód dod.: 785411
EAN: 4005900217936
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Znatelně hebká a vláčná pokožka rukou už nemusí být jen sen! Dopřejte si každý den prvotřídní účinnou péči s jemnou vůní: NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Care.
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Volume Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403458
Kód dod.: 845480
EAN: 9005800223490
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hebké a silné vlasy s nepřehlédnutelným objemem. Pečující složení s výtažky z bambusu je určené pro jemné vlasy bez objemu. Péče bez zatížení: NIVEA Pečující šampon Volume Care.
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 1 l
Kód: 2500528
Kód dod.: 889028
EAN: 3574660520101
100%
199.90 Kč
199.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změňte svou rutinní péči o ústní dutinu používáním ústní vody Listerine® Total Care dvakrát denně. Je klinicky prokázáno, že čistí a chrání pro celkové zdraví ústní dutiny pomocí 6 výhod.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 600 g
Kód: 2501546
Kód dod.: 735042
EAN: 8594187140168
 
34.90 Kč
58.17Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Nivea®
Nivea Floral Love antiperspirant ve spreji, 150 ml
Kód: 2506109
Kód dod.: 837081
EAN: 9005800396521
 
85 Kč
94 Kč
566.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antiperspirant ve spreji pro spolehlivou 72h ochranu proti pocení a péči o pokožku podpaží.
AKCE
-21%Sleva
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503069
Kód dod.: 400330
EAN: 8594002533229
 
699 Kč
885 Kč
38.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná k nátěrům omítek sanač
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
339 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 7,5 kg
Kód: 2501210
Kód dod.: 400659
EAN: 8591235036268
 
559 Kč
74.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 301 bordó 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 301 bordó 50 ml
Kód: 2509125
Kód dod.: 875010
EAN: 9000101735130
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Color Shampoo 301 Bordó je šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 339 modročerná 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 339 modročerná 50 ml
Kód: 2600020
Kód dod.: 875022
EAN: 9000101734836
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 800 Tmavě hnědá 115 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Deluxe barva na vlasy 800 Tmavě hnědá 115 ml
Kód: 63680
Kód dod.: 870076
EAN: 3838824176994
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová intenzivní barva s mikro oleji šetrně proniká do vlasového vlákna, kde ukotví vysoce koncent
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 4-0 přirozená hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 4-0 přirozená hnědá 60 ml
Kód: 2508722
Kód dod.: 870712
EAN: 9000101746587
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 4-0 – Přirozená hnědá je profesionální krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a dlouhotrvající barvu s přirozeným výsledkem.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 7+1 kg
Kód: 2601016
Kód dod.: 401008
EAN: 8595614527095
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 7+1 kg
Kód: 2504106
Kód dod.: 401043
EAN: 8594158021106
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 7+1 kg
Kód: 2504469
Kód dod.: 401039
EAN: 8594158026798
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Auto-K
Auto-K Racing barva na disky, stříbrná, 500 ml
Kód: 2503600
Kód dod.: 106176
EAN: 4015962157149
 
227 Kč
454Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrokombinační lak odolný vůči oděru se zvlášť vysokou kryvostí, je stabilní, trvale odolný vůči mytí v mycích linkách a diskům nabízí dlouhodobou ochranu před odlétajícími kamínky a posypovou solí.
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Auto-K
Auto-K Racing zinko-hliníková barva ve spreji, 400 ml
Kód: 2503627
Kód dod.: 101189
EAN: 4015962156050
 
239 Kč
240 Kč
597.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Antikorozní ochrana pro konstrukce vystavené působení vody a povětrnostrním vlivům, obsahuje 68,4% zinkového pigmentu a 7,75% hliníkového pigmentu v zaschlém filmu k opravě poškozených zinkových ploch
AKCE
-8%Sleva
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Eveready
Eveready AAA zinkovo-chloridové tužkové baterie, 4 ks
Kód: 2505286
Kód dod.: 961009
EAN: 7638900461480
 
23 Kč
24.90 Kč
5.75Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkochloridové baterie z řady Eveready Heavy Duty jsou vhodné pro přístroje s nízkým a stálým odběrem
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy, 750 ml
Kód: 2501621
Kód dod.: 700280
EAN: 8594187140809
 
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce povrchů bez chloru a alkoholu.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 1 l
Kód: 2501743
Kód dod.: 700281
EAN: 8594187140113
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na všechny druhy podlah, nenasákavých povrchů i na nádobí.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.