cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ať vaše vlasy září! Diamantové částečky propůjčí vašim vlasům intenzivní lesk a pečující složení zase hebkost. Zvolte tu nejlepší péči - NIVEA Pečující šampon Diamond Gloss Care.
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel určený pro tmelení lehkých kovů, pozinkovaných plechů karosérií a oceli. Vzhledem k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnou strukturu a dobrou aplikovatelnost, snadno se brousí.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozmazlujte svou pokožku i smysly při každém sprchování! Užijte si ten skvělý pocit hebkosti a hydratace díky šetrnému složení - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Roses.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s jehněčím masem je určena pro každodenní krmení psů.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
AKCE
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
26.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-Uhlíková baterie je základním typem baterie. Nižší kapacita baterie určuje použití v méně náročných přistrojích např. hodiny, budíky, svítilny aj.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytící se mořská hlubina v lahvičce Mermaid Glitter od essence vykouzlí na vašich nehtech záři šup
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
-7%Sleva
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
69.90 Kč
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický oválný kartáč na vlasy vhodný na česání a fénování.
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501694
Kód dod.: 712267
EAN: 8594187141509
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
AKCE
-19%Sleva
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 h kontrola účesu s mega silnou fixací pro odolný styling. 100 % posílené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s obsahem provitaminu B5 a jedinečnou recepturou vyvinutou dle nejnovějších vědeckých poznatků.
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné vlasy, které půjdou snadno rozčesat? Můžete je mít i vy. Za pár minut. Vsaďte na intenzivní výživu v jednom kroku - NIVEA Pečující šampon a kondicionér 2 v 1 Care Express.
-25%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
14.90 Kč
19.90 Kč
0.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené čisticí ubrousky Linteo Baby v balení po 72 kusech jsou napuštěny ošetřujícím mlékem
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
 
EAN: 8714789700052
100%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Delicate Care. almond&milk - jemná péče o Vaši pokožku. Dermatologicky testováno.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
-6%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Kód: 2508261
Kód dod.: 716155
EAN: 8514221204207
 
179 Kč
189.90 Kč
1.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Kód: 2507803
Kód dod.: 773149
EAN: 5000204355352
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
99.90 Kč
109.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přeneste třpyt hvězd do svých vlasů. Vytvořte účes, který drží a zároveň se pyšní oslnivým leskem. Prvotřídní péči o vaše vlasy zajistí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.