cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h Control – Systém pro viditelnou plnost účesu a extra silnou fixaci. Poskytuje dlouhotrvající objem od kořínků ke konečkům. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Vlasy nezatěžuje.
BIC PURE LADY PINK JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 3823
Bic®
BIC PURE LADY PINK JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 3823
Kód: 2603477
Kód dod.: 882126
EAN: 3086123363823
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
165 Kč
27.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2503064
Kód dod.: 404922
EAN: 3831000246207
 
839 Kč
55.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
Kód: 2503499
Kód dod.: 431002
EAN: 8591235032291
 
114 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Kód: 2504767
Kód dod.: 401053
EAN: 8595614505215
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Kód: 2503508
Kód dod.: 430395
EAN: 8594002531751
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Kód: 2601012
Kód dod.: 400996
EAN: 8595614527019
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Kód: 2506151
Kód dod.: 401025
EAN: 8595614512947
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Kód: 2502827
Kód dod.: 430314
EAN: 8594002536701
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-11%Sleva
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Labeta
Labeta Lako nálev na zeleninu, 100 g
Kód: 2602295
Kód dod.: 935053
EAN: 8594009160626
 
7 Kč
7.90 Kč
70Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Labeta Lako nálev na zeleninu je směs pro přípravu sladkokyselého nálevu při domácím zavařování zeleniny.
-11%Sleva
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Linteo®
Linteo Baby přebalovací podložky, 10 ks
Kód: 2505713
Kód dod.: 913066
EAN: 8595686303801
 
84.90 Kč
94.90 Kč
8.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby přebalovací podložky jsou vhodné na doma, ale i na cestování s miminkem. Zajistí, aby miminko bylo při přebalování v čistotě.
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Kód: 2203137
Kód dod.: ES349279
EAN: 4059729349279
 
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S vrchním lakem Essence Color Shield získají vaše nehty vzhled, jako byste právě absolvovali gelovou
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
Kód: 2500849
Kód dod.: 400657
EAN: 8591235066128
100%
345 Kč
86.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
Kód: 2500848
Kód dod.: 400655
EAN: 8591235022629
 
108 Kč
108Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
-4%Sleva
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
119.90 Kč
124.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček se 100 % přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5 a E poskytuje spolehlivou ochranu a pečuje o jemnou dětskou pokožku v plenkové oblasti. Veganské a biologicky rozložitelné složení bez mikroplastů a parabenů.
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální šetrný odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.