cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2602427
Kód dod.: 759320
EAN: 8435495828679
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Kód: 2502833
Kód dod.: 430322
EAN: 8594002537401
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-11%Sleva
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
1 549 Kč
1 739 Kč
619.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Kód: 2601011
Kód dod.: 400993
EAN: 8595614527002
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Kód: 2601013
Kód dod.: 400999
EAN: 8595614527040
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Kód: 2503438
Kód dod.: 401040
EAN: 8594002537425
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
745 Kč
93.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Ideal Duha černá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha černá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04384
Kód dod.: 950004
EAN: 3045200475170
88%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha šedá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha šedá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04386
Kód dod.: 950007
EAN: 3045200475224
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytící se mořská hlubina v lahvičce Mermaid Glitter od essence vykouzlí na vašich nehtech záři šup
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
Kód dod.: 821114
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
-7%Sleva
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
AbellA®
Abella PR58 kartáč na vlasy ovál, různé barvy
Kód: 2505278
Kód dod.: 965490
EAN: 8590786032170
 
69.90 Kč
74.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický oválný kartáč na vlasy vhodný na česání a fénování.
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON koupelna Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501694
Kód dod.: 712267
EAN: 8594187141509
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Varta
VARTA Industrial PRO AAA alkaline10ks
Kód: 2603204
Kód dod.: 961036
EAN: 4008496356669
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AAA je vysoce výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.