cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-88 tmavě červená 60 ml
Kód: 2507903
Kód dod.: 870713
EAN: 9000101746907
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 6-88 – Tmavě červená je profesionální krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní a sytý červený odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-42 béžová blond 60 ml
Kód: 2508725
Kód dod.: 870715
EAN: 9000101747140
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 7-42 – Béžová blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje přirozený a jemně teplý blond odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-7 měděná blond 60 ml
Kód: 2507882
Kód dod.: 870702
EAN: 9000101745108
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-7 Měděná blond dodává vlasům zářivý, teplý měděný odstín s přirozeným leskem.
Wansou Romantic Mood koncentrovaná aviváž, 1 l, 40 dávek
Tomil® Wansou
Wansou Romantic Mood koncentrovaná aviváž, 1 l, 40 dávek
Kód: 2103731
Kód dod.: 6776
EAN: 8595025835147
100%
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný avivážní prostředek s příjemnou uklidňující vůní.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Der WaschKönig C.G.
WaschKönig Gel Protein Care Wool & Sport, 3L
Kód: 2500055
Kód dod.: 761311
EAN: 4260418935608
 
119.90 Kč
1.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná péče pro vlnu a sportovní oblečení – čistota, svěžest a ochrana vláken v každé kapce.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera, 5 l
Kód: 2501613
Kód dod.: 790061
EAN: 8594187140267
 
94.90 Kč
18.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Pomněnka, náplň, 1 l
Kód: 2501612
Kód dod.: 790067
EAN: 8594187140069
100%
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 750 ml
Kód: 2501749
Kód dod.: 717420
EAN: 8594187140175
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Aroma Flowers, 750 ml
Kód: 2501745
Kód dod.: 717421
EAN: 8594187145323
 
34.90 Kč
46.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič s květinovou parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Henkel Rex
Rex Amazonia Freshness prací gel, 2,97 l, 66 dávek
Kód: 2501845
Kód dod.: 765406
EAN: 9000101800678
 
329.90 Kč
331 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální tekutý prací prostředek účinně odstraňuje skvrny a je ideální pro velké objemy prádla.
-1%Sleva
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Henkel Silan
Aviváž Silan XXL Realxing Maledives, 2772 ml, 126 dávek
Kód: 2508366
Kód dod.: 777000
EAN: 9000101838886
 
189.90 Kč
191 Kč
1.51Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Romantická vůně růží a dlouhotrvající svěžest.
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Henkel Silan
Silan parfém na praní Diamon Orchid 540 ml, 30 dávek
Kód: 2508923
Kód dod.: 759358
EAN: 9000101836677
 
109.90 Kč
3.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní květinová vůně a dlouhotrvající svěžest.
AKCE
-20%Sleva
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Radiant Rose, 400 g, 8 dávek
Kód: 2601118
Kód dod.: 765274
EAN: 4061746508027
 
28 Kč
34.90 Kč
3.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bonux Radiant Rose účinný prací prášek s vůní růží pro dokonalou svěžest a čistotu
Končící produkty
-7%Sleva
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Kód: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům vysoký lesk a jasně žlutou barvu s mini lakem Glossy Jelly od značky essence. V
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Spokar®
Spokar 4432 kartáč na nádobí, různé barvy
Kód: 18862
Kód dod.: 571106
EAN: 8593534441507
100%
21.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kartáč na nádobí, syntetická vlákna PA, těleso plastové. Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodáváme dle skladové dostupnosti.
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Fino
Fino pytle do odpadkového koše Easy Pack 120L 15 ks
Kód: 2507684
Kód dod.: 954417
EAN: 5201314931133
 
74.90 Kč
4.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní pytle na odpadky značky Fino; velikost 120L.
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04362
Kód dod.: 950014
EAN: 3045200475415
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
AKCE
-19%Sleva
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Ultimate, lak na vlasy s maximální fixací s efektem lesku, síla fixace 5+, 250 ml
Kód: 85019
Kód dod.: 860076
EAN: 9000100923071
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 6. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s vysokou fixací vlasů.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 17 Faux Pearl, 8 ml
Kód: 2601692
Kód dod.: ES585578
EAN: 4059729585578
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezproblémová gelová manikúra s dokonalým výsledkem i bez použití UV lampy. Dopřejte svým nehtům vz
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 21 Bubble Rush, 8 ml
Kód: 2601713
Kód dod.: ES585615
EAN: 4059729585615
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektně upravené a oslnivě lesklé nehty za pár chvil. Objevte lak essence 21 BUBBLE RUSH a vytvoř
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 16 Chili Together, 8 ml
Kód: 2601954
Kód dod.: ES585561
EAN: 4059729585561
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte výraznou a dlouhotrvající manikúru díky laku essence gel nail 16 CHILI TOGETHER v zářivém o
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 28 FLASHY FUCHSIA, 8 ml
Kód: 2601951
Kód dod.: ES585684
EAN: 4059729585684
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající a nepřehlédnutelnou manikúru díky essence gelovému laku na nehty 28 FLASH
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 27 Very Cherry, 8 ml
Kód: 2601977
Kód dod.: ES585677
EAN: 4059729585677
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.