cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0760 oranžově cihlová, 1 kg
Kód: 2502832
Kód dod.: 430321
EAN: 8594002536916
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 4 kg
Kód: 2601005
Kód dod.: 400975
EAN: 8595614526890
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0264 středně hnědá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0264 středně hnědá, 250 g
Kód: 2503289
Kód dod.: 430504
EAN: 8591235022049
 
49.90 Kč
199.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
AKCE
-19%Sleva
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Volume Mega, lak na vlasy s dvojitým push-up efektem, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 66800
Kód dod.: 860063
EAN: 9000100728201
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak va vlasy s Double Push-Up efektem pro objem vlasů.
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Kód: 2505578
Kód dod.: 105412
EAN: 8711347231089
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Rallye sprej je univerzální lak v akrylátovém provedení. Velmi rychleschnoucí s vysokou kryvostí a odolností proti vlivům počasí.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 10 kg
Kód: 2505364
Kód dod.: 416533
EAN: 8591235093087
 
255 Kč
25.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Kód: 2507892
Kód dod.: 870707
EAN: 9000101745801
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 6-16 nabízí elegantní tmavý blond odstín s chladným popelavým podtónem.
AKCE
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 4-60 Lesklá středně hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 4-60 Lesklá středně hnědá 50 ml
Kód: 2600013
Kód dod.: 870491
EAN: 9000101768749
 
89.90 Kč
1 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Intensive Color Creme 4-60 je permanentní barva na vlasy v odstínu lesklá středně hnědá, která je určená pro domácí barvení.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 1 kg
Kód: 2503499
Kód dod.: 431002
EAN: 8591235032291
 
114 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 7+1 kg
Kód: 2504767
Kód dod.: 401053
EAN: 8595614505215
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 350 g
Kód: 2503508
Kód dod.: 430395
EAN: 8594002531751
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 350 g
Kód: 2502830
Kód dod.: 430318
EAN: 8594002536800
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Jub
Jub Jupol Ekonomik malířská barva, 15 l, 25 kg
Kód: 2503064
Kód dod.: 404922
EAN: 3831000246207
 
839 Kč
55.93Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se velmi výhodnou cenou. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, vysokou paropropustnost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 7+1 kg
Kód: 2506151
Kód dod.: 401025
EAN: 8595614512947
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 350 g
Kód: 2502827
Kód dod.: 430314
EAN: 8594002536701
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 7+1 kg
Kód: 2601012
Kód dod.: 400996
EAN: 8595614527019
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
AKCE
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
26.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-Uhlíková baterie je základním typem baterie. Nižší kapacita baterie určuje použití v méně náročných přistrojích např. hodiny, budíky, svítilny aj.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Lak na vlasy s dotekem kašmíru.
AKCE
-19%Sleva
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro šechny typy vlasů. Lak na vlasy s diamantovým leskem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná stříbrná blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje moderní, elegantní studený blond odstín se stříbrnými reflexy.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémní zesvětlovač Plus je profesionální zesvětlující barva na vlasy určená pro dosažení až o 9 odstínů světlejšího tónu.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Kód: 2600016
Kód dod.: 875017
EAN: 9000101735192
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.