cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Kód: 2504766
Kód dod.: 401084
EAN: 8595614505208
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Kód: 2502824
Kód dod.: 430308
EAN: 8594002536404
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
BALhome
BALhome houbičky na nádobí malé žluté 8+2 ks
Kód: 2501197
Kód dod.: 591672
EAN: 8591235087772
100%
24.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbičky na nádobí s abrazivní vrstvou ve žluté barvě. Houbičky na nádobí, PU, účinné mytí talířů a hrnců, se zelenou drátěnkou.
Spokar vanička na barvu pro váleček do 180 mm
Spokar®
Spokar vanička na barvu pro váleček do 180 mm
Kód: 2502977
Kód dod.: 554770
EAN: 8593534671140
 
39.90 Kč
40 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lakovací vana vhodná pro válečky do 180 mm je určená pro usnadnění nanášení nátěrové hmoty na váleček. Je vyrobena z plastu (polypropylenu).
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Kód: 2504472
Kód dod.: 401075
EAN: 8594158026811
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
840 Kč
945 Kč
46.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), výborná paropropustnost, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, tónovatelnost na tónovacích strojích, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-42%Sleva
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
112 Kč
192 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná matná latexová emulzní barva na stěny a stropy v interiérech.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 033 You're The Lime To My Tequila 10,5 ml
Kód: 2500118
 
EAN: 4059729516428
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku Catrice Gel Affair, jenž zajistí dlouhou výdrž
Končící produkty
-22%Sleva
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
3.50 Kč
4.50 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrazná barva na potravinářské bázi vhodná pro tradiční zdobení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 bar
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Lavon
LAVON koupelna čistič Easy Clean , 750 ml
Kód: 2501547
Kód dod.: 712261
EAN: 8594187140137
 
59.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič koupelen, který rychle a snadno odstraní rez, vodní kámen a mýdlové i mastné nečistoty.
METYLAN Easy mix -  koncentrované lepidlo, 500g
Metylan
METYLAN Easy mix - koncentrované lepidlo, 500g
Kód: 2507655
Kód dod.: 500807
EAN: 9000101155693
 
319 Kč
638Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
METYLAN Easy mix – je univerzální tekuté koncentrované lepidlo na všechny typy tapiet.
AKCE
-10%Sleva
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Energizer®
Energizer Baterie Max Plus AA tužková baterie, 8+4 ks
Kód: 2505899
Kód dod.: 961026
EAN: 7638900437386
 
180 Kč
199.90 Kč
15Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baterie Energizer Maximum s technologií PowerBoost mají mezi alkalickými bateriemi Energizer nejdelší výdrž, díky tomu, že vydrží o 54% déle než standardní alkalické baterie, poskytnou vám v době použití více dlouhotrvající energie.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Kód: 2502833
Kód dod.: 430322
EAN: 8594002537401
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-11%Sleva
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
1 549 Kč
1 739 Kč
619.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.