cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ať vaše vlasy září! Diamantové částečky propůjčí vašim vlasům intenzivní lesk a pečující složení zase hebkost. Zvolte tu nejlepší péči - NIVEA Pečující šampon Diamond Gloss Care.
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel určený pro tmelení lehkých kovů, pozinkovaných plechů karosérií a oceli. Vzhledem k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnou strukturu a dobrou aplikovatelnost, snadno se brousí.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s jehněčím masem je určena pro každodenní krmení psů.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozmazlujte svou pokožku i smysly při každém sprchování! Užijte si ten skvělý pocit hebkosti a hydratace díky šetrnému složení - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Roses.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 4 kg
Kód: 2504472
Kód dod.: 401075
EAN: 8594158026811
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-11%Sleva
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetline LF univerzální disperzní barva, 15 + 3 kg
Kód: 2503765
Kód dod.: 400324
EAN: 8594002533182
 
840 Kč
945 Kč
46.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoká bělost 95 % (MgO), výborná paropropustnost, odolnost vůči otěru za sucha, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, tónovatelnost na tónovacích strojích, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 1 kg
Kód: 2502826
Kód dod.: 430313
EAN: 8594002536619
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 4 kg
Kód: 2505303
Kód dod.: 401061
EAN: 8595614512336
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-42%Sleva
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Decobase omyvatelná malířská barva, D21 Plum, 1 l
Kód: 2600342
Kód dod.: 404013
EAN: 5906725258298
 
112 Kč
192 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omyvatelná matná latexová emulzní barva na stěny a stropy v interiérech.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Kód: 2502833
Kód dod.: 430322
EAN: 8594002537401
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Kód: 2503438
Kód dod.: 401040
EAN: 8594002537425
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
745 Kč
93.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
AKCE
-11%Sleva
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
1 549 Kč
1 739 Kč
619.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Kód: 2601011
Kód dod.: 400993
EAN: 8595614527002
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Kód: 2601013
Kód dod.: 400999
EAN: 8595614527040
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.