cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0482 modrá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0482 modrá, 250 g
Kód: 2503290
Kód dod.: 430510
EAN: 8591235022087
100%
49.90 Kč
52.90 Kč
199.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
43.90 Kč
46.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 9-16 chladná popelavá velmi světlá blond 60 ml
Kód: 2507884
Kód dod.: 870703
EAN: 9000101745306
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 9-16 dodává vlasům elegantní, chladný popelavý odstín velmi světlé blond.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s obsahem kofeinu.
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Kód: 2503287
Kód dod.: 430500
EAN: 8591235021943
100%
43.90 Kč
46.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné vlasy, které půjdou snadno rozčesat? Můžete je mít i vy. Za pár minut. Vsaďte na intenzivní výživu v jednom kroku - NIVEA Pečující šampon a kondicionér 2 v 1 Care Express.
-25%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
14.90 Kč
19.90 Kč
0.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené čisticí ubrousky Linteo Baby v balení po 72 kusech jsou napuštěny ošetřujícím mlékem
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
Kód dod.: 785148
EAN: 8714789700052
100%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Delicate Care. almond&milk - jemná péče o Vaši pokožku. Dermatologicky testováno.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
-6%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Kód: 2508261
Kód dod.: 716155
EAN: 8514221204207
 
179 Kč
189.90 Kč
1.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Kód: 2507803
Kód dod.: 773149
EAN: 5000204355352
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
99.90 Kč
109.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přeneste třpyt hvězd do svých vlasů. Vytvořte účes, který drží a zároveň se pyšní oslnivým leskem. Prvotřídní péči o vaše vlasy zajistí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s hovězím masem je určena pro každodenní krmení psů.
Bella Baby Happy pěna do koupele zjemňující, 400 ml
TZMO - Bella Happy
Bella Baby Happy pěna do koupele zjemňující, 400 ml
Kód: 2601341
Kód dod.: 850028
EAN: 5900516653064
 
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bella baby Happy pěna do koupele zjemňující díky svým výjimečně jemným čisticím vlastnostem udržuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky i při častém koupání.
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2602427
Kód dod.: 759320
EAN: 8435495828679
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy Chladný Stříbřitě Plavý 10-19
Kód: 2103995
Kód dod.: 869983
EAN: 9000101606942
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní zesvětlovač s efektem proti žlutým tónům během a po barvení.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 1-0 přirozená černá 60 ml
Kód: 2508724
Kód dod.: 870714
EAN: 9000101746846
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 1-0 – Přirozená černá je krémová barva na vlasy, která poskytuje intenzivní a hluboký černý odstín s dlouhotrvajícím efektem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 7-0 přirozená blond 60 ml
Kód: 2508716
Kód dod.: 870706
EAN: 9000101745702
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 7-0 nabízí přirozený, teplý odstín středně světlé blond.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-56 Popelavě středně plavý
Kód: 2505792
Kód dod.: 870288
EAN: 9000101706000
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy bez amoniaku, určená pro intenzivní a dlouhotrvající odstín s přirozeným leskem. Odstín 7-56 Popelavě středně plavý dodává vlasům chladný, elegantní tón, sjednocuje jejich barvu a zanechává je hebké a lesklé.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 10 Rosy & Cozy, 8 ml
Kód: 2601705
Kód dod.: ES585509
EAN: 4059729585509
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blesková úprava nehtů s oslnivým leskem a gelovým efektem. Objevte lak essence 10 ROSY & COZY a
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.