cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
-4%Sleva
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
119.90 Kč
124.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček se 100 % přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5 a E poskytuje spolehlivou ochranu a pečuje o jemnou dětskou pokožku v plenkové oblasti. Veganské a biologicky rozložitelné složení bez mikroplastů a parabenů.
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální šetrný odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti.
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
79.90 Kč
43.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA s vůní citrusového ovoce - Univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu.
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
79.90 Kč
43.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu. Čistí a odmašťuje všechny typy domácích povrchů. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a zůstávají beze šmouh.
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04362
Kód dod.: 950014
EAN: 3045200475415
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Invisible Power Mega Strong lak na vlasy, fixace 5, 250 ml
Kód: 78853
Kód dod.: 860048
EAN: 9000100876520
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura Taft Invisible Power poskytuje trojitý stylingový efekt: neviditelná fixace, bez pocitu slepení a bez zatížení!
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Ceramide Complex lak na vlasy mega silná fixace 5, 300 ml
Kód: 92923
Kód dod.: 860358
EAN: 9000100988537
 
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 h kontrola účesu s mega silnou fixací pro odolný styling. 100 % posílené vlasy. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se vyčesává. Pomáhá chránit vlasy před vzdušnou vlhkostí a UV zářením.
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Studio 2000 System
Studio 2000 System Hairspray Extra Hold lak na vlasy (4), 300 ml
Kód: 2302873
Kód dod.: 860038
EAN: 5012334007681
100%
64.90 Kč
216.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s obsahem provitaminu B5 a jedinečnou recepturou vyvinutou dle nejnovějších vědeckých poznatků.
-44%Sleva
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 06 Fairy Nude lak na nehty 8 ml
Kód: 2502272
Kód dod.: ES543233
EAN: 4059729543233
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence lak na nehty 06 Fairy Nude propůjčí tvým nehtům přirozený šarm s decentním třpytem v hřejivé
-44%Sleva
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Essence
Essence 03 Fairy Rose lak na nehty 8 ml
Kód: 2502269
Kód dod.: ES543165
EAN: 4059729543165
 
29.90 Kč
53 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům elegantní a ženský vzhled pomocí laku Essence 03 Fairy Rose. Decentně třpytivý
-25%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 24 ks
Kód: 56157
Kód dod.: 914006
EAN: 8594008874128
100%
14.90 Kč
19.90 Kč
0.62Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené čisticí ubrousky Linteo Baby v balení po 72 kusech jsou napuštěny ošetřujícím mlékem
AKCE
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Nivea®
Nivea Care Express 2v1 šampon a kondicionér, 250 ml
Kód: 11834
Kód dod.: 845451
EAN: 4005808346424
100%
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné vlasy, které půjdou snadno rozčesat? Můžete je mít i vy. Za pár minut. Vsaďte na intenzivní výživu v jednom kroku - NIVEA Pečující šampon a kondicionér 2 v 1 Care Express.
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Delicate Care almond&milk, 90 g
Kód: 2000316
Kód dod.: 785148
EAN: 8714789700052
100%
17.90 Kč
198.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals tuhé mýdlo Delicate Care. almond&milk - jemná péče o Vaši pokožku. Dermatologicky testováno.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Sněženka, 1 l
Kód: 2501715
Kód dod.: 790065
EAN: 8594187140045
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
AKCE
-9%Sleva
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pěnové tužidlo, 150 ml
Kód: 2504568
Kód dod.: 862184
EAN: 4005808680344
 
99.90 Kč
109.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přeneste třpyt hvězd do svých vlasů. Vytvořte účes, který drží a zároveň se pyšní oslnivým leskem. Prvotřídní péči o vaše vlasy zajistí - NIVEA Pěnové tužidlo Diamond Gloss Care.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
AKCE
-6%Sleva
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Robeta
Robeta univerzál prací prášek 9 kg, 120 dávek
Kód: 2508261
Kód dod.: 716155
EAN: 8514221204207
 
179 Kč
189.90 Kč
1.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta univerzální prací prášek je určen pro praní všech druhů tkanin kromě vlny a hedvábí.
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Maxi I Love You, 204 g
Kód: 2507803
Kód dod.: 773149
EAN: 5000204355352
 
244.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy hovězí, 430 g
Kód: 2601181
Kód dod.: 976359
EAN: 8594048100744
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s hovězím masem je určena pro každodenní krmení psů.
Bella Baby Happy pěna do koupele zjemňující, 400 ml
TZMO - Bella Happy
Bella Baby Happy pěna do koupele zjemňující, 400 ml
Kód: 2601341
Kód dod.: 850028
EAN: 5900516653064
 
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bella baby Happy pěna do koupele zjemňující díky svým výjimečně jemným čisticím vlastnostem udržuje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky i při častém koupání.
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Lavandera
Lavandera čistota orientu aviváž 1,76 l, 80 dávek
Kód: 2602427
Kód dod.: 759320
EAN: 8435495828679
 
99.90 Kč
1.25Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Postarají se o tu nejlepší péči o vaše prádlo. Ideální pro barevné i bílé prádlo.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.