cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Kód: 2504471
Kód dod.: 401069
EAN: 8594158026781
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2502801
Kód dod.: 404907
EAN: 3831000242162
 
799 Kč
79.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Kód: 2503293
Kód dod.: 430516
EAN: 8591235022162
 
57.90 Kč
231.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Kód: 2502799
Kód dod.: 404900
EAN: 3831000242179
 
209 Kč
104.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Kód: 2502818
Kód dod.: 430302
EAN: 8594002536107
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Kód: 2600016
Kód dod.: 875017
EAN: 9000101735192
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Kód: 2600017
Kód dod.: 875018
EAN: 9000101734959
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s obsahem kofeinu.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Diamond sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204130
Kód dod.: 795118
EAN: 9005800282480
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytivá pokožka jako na červeném koberci? Stačí zvolit správnou péči! Sáhněte po jemném složení, díky kterému zazáříte vy i vaše pokožka - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Diamond.
AKCE
-11%Sleva
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Linteo®
Linteo Baby měsíček lékařský vlhčené ubrousky, 120 ks
Kód: 2205790
Kód dod.: 914000
EAN: 8594158373458
100%
39.90 Kč
44.90 Kč
0.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící vlhčené ubrousky Linteo Baby v balení 120 kusů jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu měsíčku lékařského.
Energizer Max AAA mikrotužková baterie, 4 ks + 4 ks zdarma
Energizer®
Energizer Max AAA mikrotužková baterie, 4 ks + 4 ks zdarma
Kód: 2305520
Kód dod.: 961014
EAN: 7638900438215
 
89.90 Kč
11.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní alkalické baterie s dlouhotrvajícím výkonem a s garancí proti vytečení. Vhodná pro přenosná elektronika, herní konzole, ovladače, meteostanice, svítilny.
AKCE
-10%Sleva
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 72 ks
Linteo®
Linteo Baby vlhčené ubrousky s Měsíčkem lékařským, 72 ks
Kód: 29274
Kód dod.: 914001
EAN: 8594008876573
98%
26.90 Kč
29.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky s pečujícím mlékem a extraktem z měsíčku lékařského. Čistí, osvěžuje a chrání dětskou pokožku před tvorbou opruzenin. Udržují přirozené PH pokožky.
AKCE
-8%Sleva
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Ryor
RYOR aktivující výživný krém s ASC III, 50 ml
Kód: 92601
Kód dod.: 822690
EAN: 8594007976427
60%
479.90 Kč
519.90 Kč
9 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, výživný krém s moderní aktivní látkou ASC III na bázi lipozomu cíleně podporuje tvorbu nejkvalitnějšího kolagenu III v pokožce, ovlivňuje tvorbu elastinu a tím minimalizuje tvorbu vrásek a zároveň redukuje vrásky stávající.
-22%Sleva
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 80 ks
Kód: 49290
Kód dod.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
34.90 Kč
44.90 Kč
0.44Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
Pure Baby dětské vlhčené ubrousky s klipem, 120 ks
de Miclén - Pure
Pure Baby dětské vlhčené ubrousky s klipem, 120 ks
Kód: 1902316
Kód dod.: 914179
EAN: 8697512329754
100%
44.90 Kč
0.37Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní čištění a péči o vaše dítě celou rodinu. Čistí, zjemňují pokožku a příjemně voní. Dermatologický testováno
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Gillette®
Gillette Satin Care gel na holení pro ženy, 200 ml
Kód: 74056
Kód dod.: 881172
EAN: 3014260223007
100%
129.90 Kč
649.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zvlhčující gel na holení pro ženy zvláční pokožku, usnadní skluz strojku a zajistí dokonale hladké oholení.
AKCE
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková baterie, 4 ks
Energizer®
Energizer Alkaline Power AAA mikrotužková baterie, 4 ks
Kód: 51004
Kód dod.: 961013
EAN: 7638900247893
 
50 Kč
12.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehlivé alkalické baterie vhodné pro každodenní použití.
Naposledy navštívené produkty
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.