cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 25 mm × 50 m
Spokar®
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 25 mm × 50 m
Kód: 2503001
Kód dod.: 565033
EAN: 8593534830554
 
48.90 Kč
0.98Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar papírová zakrývací páska do 60 °C Mírně krepový papír, střední lepivost, pro vnitřní použití do 60°C, maximální doba nalepení 24 hod. 25 mm × 50 mm.
Ariel prací prášek Mountain Spring 20 praní, 1,1 kg
Ariel®
Ariel prací prášek Mountain Spring 20 praní, 1,1 kg
Kód: 2303305
Kód dod.: 757028
EAN: 8006540940334
100%
179.90 Kč
9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ariel Color prací prášek na barevné prádlo, zachová barvu i tvar praného prádla. Ariel Color s nízkou pěnivostí je určen pro barevné prádlo. Proniká do hloubky vláken a perfektně odstraňuje nečistoty.
AKCE
Jelen prací prášek Color, 60 praní, 3 kg
Jelen®
Jelen prací prášek Color, 60 praní, 3 kg
Kód: 1810118
Kód dod.: 757013
EAN: 8592613579339
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen má rád syté a divoké barvy, jaké v přírodě uvidíte každé jaro. Proto se o barvy prádla stará s pozornou péčí, aby nevybledly a neuvadly.
Dalli Wohlfühl prací prášek na vlnu, 100 praní, 5 kg
Dalli
Dalli Wohlfühl prací prášek na vlnu, 100 praní, 5 kg
Kód: 2509120
Kód dod.: 759368
EAN: 4012400504169
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Wohlfühl prací prášek na vlnu 5 kg (100 praní) je speciální prací prostředek určený pro jemné textilie, zejména vlnu a citlivé materiály.
Lovela na bílé prací prášek pro miminka, 41 praní, 4,1 kg
Lovela
Lovela na bílé prací prášek pro miminka, 41 praní, 4,1 kg
Kód: 2004409
Kód dod.: 764013
EAN: 5900627092899
 
429.90 Kč
10.49Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovela prací prášek pro miminka je vhodná na praní všech druhů prádla, v pračce i v ruce, při všech teplotách. Speciálně vyvinuté hypoalergenní složení pro extra citlivou a dětskou pokožku, pro osoby trpící alergiemi a podrážděním.
Nivea Men Creme pánský pleťový krém, 75 ml
Nivea®
Nivea Men Creme pánský pleťový krém, 75 ml
Kód: 85949
Kód dod.: 822578
EAN: 9005800240060
 
124.90 Kč
1 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké složení se okamžitě vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Díky vitamínu E je pokožka vláčná a hydratovaná. Vhodný na ruce, tvář i celé tělo. Osvěžující mužná vůně.
AKCE
Waschkönig prací prášek Color, 48 praní, 2,88 kg
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig prací prášek Color, 48 praní, 2,88 kg
Kód: 2500054
Kód dod.: 759213
EAN: 4260418934465
90%
179.90 Kč
3.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše prádlo krásně provoní i bez použití aviváže.
Spokar maskovací PVC páska, venkovní, odolná UV a vodě, lepí týden, 48 mm × 33 m
Spokar®
Spokar maskovací PVC páska, venkovní, odolná UV a vodě, lepí týden, 48 mm × 33 m
Kód: 2502998
Kód dod.: 565066
EAN: 8593534831179
 
132 Kč
4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Venkovní použití, max. doba nalepení 1 týden, odolná vůči UV záření a vodě.
Persil prací prášek Color 30 praní
Henkel Persil
Persil prací prášek Color 30 praní
Kód: 2501122
Kód dod.: 756127
EAN: 9000101802641
 
289.90 Kč
9.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný prací prášek vhodný na barevné prádlo pro praní při teplotách již od 20 °C.
AKCE
-35%Sleva
Finish prášek do myčky Power Powder Lemon, 1,2 kg
finish - Calgonit
Finish prášek do myčky Power Powder Lemon, 1,2 kg
Kód: 2208972
Kód dod.: 745204
EAN: 5908252004935
100%
119.90 Kč
184.90 Kč
99.92Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášek Finish poskytuje úchvatnou čisticí sílu a fantastický lesk. Dokonale odstraní odolné skvrny.
Persil prací prášek Freshness by Silan 54 praní
Henkel Persil
Persil prací prášek Freshness by Silan 54 praní
Kód: 2404840
Kód dod.: 764964
EAN: 9000101806311
 
439.90 Kč
8.15Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek se svěží vůní Silan hloubkově čistí prádlo a zanechá ho zářivě čisté. Účinný při nízkých teplotách již od 20 °C.
Persil prací prášek Universal 20 praní, 990 g
Henkel Persil
Persil prací prášek Universal 20 praní, 990 g
Kód: 2404023
Kód dod.: 756114
EAN: 9000101804713
 
209.90 Kč
10.5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil představuje více než jen odstranění skvrn z oblečení, výkonný univerzální prací prášek na oděvy Persil je nyní vylepšen tak, aby poskytoval hloubkové čištění prádla a hygienicky svěží pračku, kde účinně odstraňuje nepříjemné pachy.
Důbrava Monteráček prací prášek na pracovní oděvy, 500 g
Důbrava Monteráček
Důbrava Monteráček prací prášek na pracovní oděvy, 500 g
Kód: 06149
Kód dod.: 761001
EAN: 8594005500044
95%
74.90 Kč
149.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek rozpouští a odstraňuje mastnou špínu z tkanin již při těplotě 60°C. Pere bez vyvářky montérky, pracovní pláště, utěrky a jiné látky znečištěné tuky a oleji.
STR8 FR34K pánský sprchový gel, 250 ml
Str8
STR8 FR34K pánský sprchový gel, 250 ml
Kód: 2100963
Kód dod.: 797329
EAN: 5201314145004
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 FR34K nabízí smyslnou, orientálně kořeněnou vůni s dřevitými tóny, pro muže kteří v sobě skrývají rebela a nebojí se překračovat hranice.
REX prací prášek Amazonia Freshness 50 praní, 2,75kg
Henkel Rex
REX prací prášek Amazonia Freshness 50 praní, 2,75kg
Kód: 2403028
Kód dod.: 765413
EAN: 9000101843002
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rex Amazonia Freshness poskytuje dokonalou čistotu, rozzáří vaše prádlo a zároveň jej provoní svěží a dlouhotrvající vůní amazonského deštného pralesa.
AKCE
-18%Sleva
Persil prací prášek Freshnes by Silan 90 praní, 4,95 kg
Henkel Persil
Persil prací prášek Freshnes by Silan 90 praní, 4,95 kg
Kód: 2500524
Kód dod.: 764957
EAN: 9000101805963
 
499.90 Kč
609.90 Kč
100.99Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Persil Freshness by Silan obsahuje kombinaci aktivních látek, které odstraňují skvrny a nečistoty již od 20°C a tím také ušetříte za náklady na energii.
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 30 mm × 50 m
Spokar®
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 30 mm × 50 m
Kód: 2503002
Kód dod.: 565035
EAN: 8593534830561
 
56.90 Kč
1.14Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar papírová zakrývací páska do 60 °C Mírně krepový papír, střední lepivost, pro vnitřní použití do 60°C, maximální doba nalepení 24 hod. 30 mm × 50 mm.
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 48 mm × 50 m
Spokar®
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 48 mm × 50 m
Kód: 2503006
Kód dod.: 565040
EAN: 8593534830585
 
105 Kč
2.1Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar papírová zakrývací páska do 60 °C Mírně krepový papír, střední lepivost, pro vnitřní použití do 60°C, maximální doba nalepení 24 hod. 48 mm × 50 mm.
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 38 mm × 50 m
Spokar®
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 38 mm × 50 m
Kód: 2503004
Kód dod.: 565037
EAN: 8593534830578
 
68.90 Kč
1.38Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar papírová zakrývací páska do 60 °C Mírně krepový papír, střední lepivost, pro vnitřní použití do 60°C, maximální doba nalepení 24 hod. 38 mm × 50 mm.
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 19 mm × 50 m
Spokar®
Spokar papírová zakrývací páska, 1 den, do 60 °C, rozměry 19 mm × 50 m
Kód: 2502999
Kód dod.: 565031
EAN: 8593534830547
 
39.90 Kč
0.8Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar papírová zakrývací páska do 60 °C Mírně krepový papír, střední lepivost, pro vnitřní použití do 60°C, maximální doba nalepení 24 hod. 19 mm × 50 mm
AKCE
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Cif
Cif krém MaxPower Spring Fresh tekutý písek, 450 ml
Kód: 2501338
Kód dod.: 738037
EAN: 8710447430576
 
74.90 Kč
166.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif čisticí krém má sílu bělidla a zajistí dokonalé výsledky čištění. Díky složení s přidaným bělícím přípravkem poskytuje "trojnásobné řešení" - důkladnější, rychlejší a zářivější čištění.
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pro lesk vlasů, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska na vlasy pro hloubkovou regeneraci a lesk vlasů.
Dalli prací prášek Color 100 dávek, 6 kg
Dalli
Dalli prací prášek Color 100 dávek, 6 kg
Kód: 2501500
Kód dod.: 759307
EAN: 4012400502905
 
409.90 Kč
4.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte praktické a účinné řešení pro vaše běžné praní s Dalli pracím práškem!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.