cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h Control – Systém pro viditelnou plnost účesu a extra silnou fixaci. Poskytuje dlouhotrvající objem od kořínků ke konečkům. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Vlasy nezatěžuje.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
Kód: 2500849
Kód dod.: 400657
EAN: 8591235066128
100%
345 Kč
86.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
Kód: 2500848
Kód dod.: 400655
EAN: 8591235022629
 
108 Kč
108Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
BIC PURE LADY PINK JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 3823
Bic®
BIC PURE LADY PINK JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (4+2) 3823
Kód: 2603477
Kód dod.: 882126
EAN: 3086123363823
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-19%Sleva
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné i pro jemné a řídnoucí vlasy. Lak na vlasy s keratinem.
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální šetrný odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
-4%Sleva
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
119.90 Kč
124.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček se 100 % přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5 a E poskytuje spolehlivou ochranu a pečuje o jemnou dětskou pokožku v plenkové oblasti. Veganské a biologicky rozložitelné složení bez mikroplastů a parabenů.
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Kód: 2203137
Kód dod.: ES349279
EAN: 4059729349279
 
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S vrchním lakem Essence Color Shield získají vaše nehty vzhled, jako byste právě absolvovali gelovou
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA s vůní citrusového ovoce - Univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu.
AKCE
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
65.90 Kč
35.62Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu. Čistí a odmašťuje všechny typy domácích povrchů. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a zůstávají beze šmouh.
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
715 Kč
39.72Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
377 Kč
47.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 1 kg
Kód: 2502836
Kód dod.: 430325
EAN: 8594002537319
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-7%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0622 žlutá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0622 žlutá, 250 g
Kód: 2503292
Kód dod.: 430514
EAN: 8591235022186
 
53.90 Kč
57.90 Kč
215.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 1 kg
Kód: 2502819
Kód dod.: 430303
EAN: 8594002536114
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědý, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědý, 4 kg
Kód: 2504763
Kód dod.: 401063
EAN: 8595614505109
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0482 modrá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0482 modrá, 250 g
Kód: 2503290
Kód dod.: 430510
EAN: 8591235022087
100%
49.90 Kč
52.90 Kč
199.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Classic malířská barva, 5 l, 8,3 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 5 l, 8,3 kg
Kód: 2502800
Kód dod.: 404904
EAN: 3831000242384
 
452 Kč
90.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.