cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-4%Sleva
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Wilkinson
Wilkinson Intuition Sensitive Care náhradní hlavice, 3 ks
Kód: 1704319
Kód dod.: 882339
EAN: 4027800177103
100%
269.90 Kč
279.90 Kč
89.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro dokonalé a šetrné oholení jsou zde náhradní hlavice pro holicí strojek Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care. Tyto hlavice obsahují mýdlo a mají pohyblivou hlavu se čtyřmi břity, které jsou obklopené hydratujícím a hypoalergenním mlékem.
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Lavon
LAVON pasta na ruce Hand Care Tekutá, 450 g
Kód: 2501610
Kód dod.: 791055
EAN: 8594187140199
 
34.90 Kč
77.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální tekutá mycí pasta pro silně znečištěné ruce. Vhodná i na velmi odolnou špínu.
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Nivea®
Nivea Diamond Gloss Care pečující šampon, 400 ml
Kód: 2403455
Kód dod.: 845482
EAN: 9005800217154
 
114.90 Kč
287.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ať vaše vlasy září! Diamantové částečky propůjčí vašim vlasům intenzivní lesk a pečující složení zase hebkost. Zvolte tu nejlepší péči - NIVEA Pečující šampon Diamond Gloss Care.
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Polykar
Polykar Metalik dvousložkový tmel na kov a karoserie, 500 g
Kód: 2504619
Kód dod.: 512333
EAN: 8594007012347
 
329 Kč
658Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel určený pro tmelení lehkých kovů, pozinkovaných plechů karosérií a oceli. Vzhledem k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnou strukturu a dobrou aplikovatelnost, snadno se brousí.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Care & Roses sprchový gel, 500 ml
Kód: 2504892
Kód dod.: 795160
EAN: 9005800263601
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozmazlujte svou pokožku i smysly při každém sprchování! Užijte si ten skvělý pocit hebkosti a hydratace díky šetrnému složení - NIVEA Pečující sprchový gel Care & Roses.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pro psy jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
29.90 Kč
69.53Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chejn Bravo Plus vanička pro psy s jehněčím masem je určena pro každodenní krmení psů.
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04362
Kód dod.: 950014
EAN: 3045200475415
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 26 Rubies are forever 8 ml
Kód: 2601979
Kód dod.: ES585660
EAN: 4059729585660
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající odstín díky laku na nehty essence gel nail 26 RUBIES are FOREVER v syté t
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Cashmere Power lak na vlasy 400 ml
Kód: 2506733
Kód dod.: 860091
EAN: 4015100810622
 
184.90 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak na vlasy s extra silnou fixací (stupeň 5), který díky inovativnímu systému HAPTIQ vytváří mikrovazby posilující strukturu vlasů.
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
435 Kč
54.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory. Vysoká bělost min. 95% MgO, výrazná krycí schopnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, výborná paropropustnost, vhodná sanačním nátěrům.
AKCE
-6%Sleva
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriální malířská barva, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
1 099 Kč
1 169 Kč
274.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva trvale zabraňující výskytu plísní a bakterií. K prevenci i potlačení biotického napadení stěn v interiéru plísněmi, bakteriemi a jinými mikroorganizmy.
AKCE
-9%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
799 Kč
879 Kč
199.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, RFE3 intenzivně tmavě fialová, 50 ml
Kód: 49837
Kód dod.: 870019
EAN: 3838824159850
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající intenzita. Maximální lesk barvy. Zdravé a silné vlasy s péčí. Až 100% krytí šedin a ochrana proti vymývání barvy.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme, barva na vlasy, 9-1 ledový světle plavý, 50 ml
Kód: 2501008
Kód dod.: 869977
EAN: 9000101704112
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Palette Intensive Color Creme s MULTI-CARE recepturou pro dlouhotrvající a intenzivní barevný výsledek. Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 7+1 kg
Kód: 2503440
Kód dod.: 401046
EAN: 8594002537487
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 1 kg
Kód: 2503511
Kód dod.: 430398
EAN: 8594002531782
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 350 g
Kód: 2502825
Kód dod.: 430312
EAN: 8594002536602
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Kód: 2504766
Kód dod.: 401084
EAN: 8595614505208
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Kód: 2502824
Kód dod.: 430308
EAN: 8594002536404
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 13273
Kód dod.: 860050
EAN: 4015000510790
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy s obsahem kofeinu.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 350 g
Kód: 2503510
Kód dod.: 430397
EAN: 8594002531775
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.