cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Varta
Varta Longlife AAA alkalické baterie, 10 ks
Kód: 2505114
Kód dod.: 961051
EAN: 4008496609314
 
109 Kč
10.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Baterie od značky Varta vám nabízí značkovou kvalitu za rozumnou cenu. Vašim přístrojům vdechnou život a pomůžou vám zůstat ve spojení, ať už jste kdekoliv.
-1%Sleva
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Dixi
Dixi Baby dětská pěna do koupele, 500 ml
Kód: 2600449
Kód dod.: 856941
EAN: 8586000087453
 
129.90 Kč
131 Kč
259.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému miminku kvalitní kosmetiku při koupání. Dixi baby dětská pěna do koupele na tělo a vlásky s extraktem z měsíčku lékařského a s panthenolem šetrně myje jemnou dětskou pokožku a vlásky.
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Dixi
Dixi Baby krém na tělo a obličej, 100 g
Kód: 2602926
Kód dod.: 856944
EAN: 8586000087484
 
89.90 Kč
899Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém na tělo a obličej je určen ke každodennímu ošetření dětské pokožky těla a obličeje.
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem mošus, 1,85 l
Kód: 2305708
Kód dod.: 700502
EAN: 8056646091829
100%
79.90 Kč
43.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA s vůní citrusového ovoce - Univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu.
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Io
iO Casa Amica univerzální čistič se čpavkem a alkoholem citrus, 1,85 l
Kód: 2306468
Kód dod.: 700501
EAN: 8056646091751
100%
79.90 Kč
43.19Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
IO CASA AMICA univerzální a vysoce efektivní čistič s hygienizujícím účinkem, který využijete na úklid celého domu. Čistí a odmašťuje všechny typy domácích povrchů. Díky obsaženému čpavku a alkoholu povrchy rychle usychají a zůstávají beze šmouh.
AKCE
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504672
Kód dod.: 400261
EAN: 8594002530129
 
599 Kč
33.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Het
Het Hetmal Plus malířská barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504673
Kód dod.: 400259
EAN: 8594002530112
 
377 Kč
47.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová disperzní bílá krycí barva s vysokou krycí schopností - doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 1 kg
Kód: 2502836
Kód dod.: 430325
EAN: 8594002537319
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0622 žlutá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0622 žlutá, 250 g
Kód: 2503292
Kód dod.: 430514
EAN: 8591235022186
 
57.90 Kč
231.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 1 kg
Kód: 2502819
Kód dod.: 430303
EAN: 8594002536114
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědý, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0277 hnědý, 4 kg
Kód: 2504763
Kód dod.: 401063
EAN: 8595614505109
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0482 modrá, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0482 modrá, 250 g
Kód: 2503290
Kód dod.: 430510
EAN: 8591235022087
100%
52.90 Kč
211.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Classic malířská barva, 5 l, 8,3 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 5 l, 8,3 kg
Kód: 2502800
Kód dod.: 404904
EAN: 3831000242384
 
452 Kč
90.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Klasik Color malířská barva, 0597 světle zelená, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0597 světle zelená, 7+1 kg
Kód: 2503713
Kód dod.: 401055
EAN: 8594002530808
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0610 žlutá, 1 kg
Kód: 2502828
Kód dod.: 430315
EAN: 8594002536718
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0833 červená, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0833 červená, 250 g
Kód: 2503295
Kód dod.: 430522
EAN: 8591235022001
 
55.90 Kč
223.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 1 kg
Kód: 2502823
Kód dod.: 430307
EAN: 8594002536312
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0684 okrová, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0684 okrová, 250 g
Kód: 2503294
Kód dod.: 430518
EAN: 8591235022100
 
46.90 Kč
187.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 53042
Kód dod.: 860049
EAN: 9000100477505
 
134.90 Kč
539.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Lak na vlasy s dotekem kašmíru.
AKCE
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro šechny typy vlasů. Lak na vlasy s diamantovým leskem.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Kód: 2504103
Kód dod.: 401064
EAN: 8594158021113
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.