cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-24%Sleva
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Kód: 2600017
Kód dod.: 875018
EAN: 9000101734959
 
79.90 Kč
104.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Kód: 2504103
Kód dod.: 401064
EAN: 8594158021113
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Kód: 2504471
Kód dod.: 401069
EAN: 8594158026781
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Kód: 2503293
Kód dod.: 430516
EAN: 8591235022162
 
57.90 Kč
231.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Kód: 2502799
Kód dod.: 404900
EAN: 3831000242179
 
209 Kč
104.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Kód: 2502818
Kód dod.: 430302
EAN: 8594002536107
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2502801
Kód dod.: 404907
EAN: 3831000242162
 
799 Kč
79.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Perfect Flex, lak na vlasy ultra silně tužící, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 2504658
Kód dod.: 860062
EAN: 9000100909778
 
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro všechny typy vlasů. Lak na vlasy pro ochranu vlasů při vysoušení.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 4 kg
Kód: 2500849
Kód dod.: 400657
EAN: 8591235066128
100%
345 Kč
86.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
REMAL
REMAL Protiplísňový barva proti plísni, 1 kg
Kód: 2500848
Kód dod.: 400655
EAN: 8591235022629
 
108 Kč
108Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Protiplísňový malířská paropropustná barva do interiéru s účinkem proti růstu plísní např. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Total Care ústní voda, 500 ml
Kód: 63074
Kód dod.: 889022
EAN: 3574660537222
100%
144.90 Kč
289.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Precizní, komplexní řešení pro péči o ústní dutinu. Použijte ústní vodu, která pomáhá předcházet zubnímu kazu, posiluje zuby, ničí bakterie a osvěžuje dech.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Lavon
LAVON čistič Easy Clean Univerzální, 5 l
Kód: 2501622
Kód dod.: 700282
EAN: 8594187145071
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra účinný odmašťovací prostředek na podlahy, povrchy i na nádobí s vůní zeleného čaje a pomerančů.
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Lavon
LAVON kuchyně čistič Easy Clean, 500 ml
Kód: 2501695
Kód dod.: 712262
EAN: 8594187141516
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální šetrný odmašťovač na všechny povrchy v kuchyních i jiných místech v domácnosti.
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná I Love You, 112 g
Kód: 2406849
Kód dod.: 773133
EAN: 5000204356984
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade I Love You se svěží vůní. Obsahuje esenciální oleje.
-4%Sleva
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Nivea®
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček, 100 ml
Kód: 2507415
Kód dod.: 821310
EAN: 9005800369150
 
119.90 Kč
124.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Baby Ochranný krém na zadeček se 100 % přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5 a E poskytuje spolehlivou ochranu a pečuje o jemnou dětskou pokožku v plenkové oblasti. Veganské a biologicky rozložitelné složení bez mikroplastů a parabenů.
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 950008
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.