cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-19%Sleva
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Shine lesk, lak na vlasy se silnou fixací a intenzivním leskem, síla fixace 4, 250 ml
Kód: 78913
Kód dod.: 860058
EAN: 4012800702844
 
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 4. Vhodné pro šechny typy vlasů. Lak na vlasy s diamantovým leskem.
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Rex
Rex Aromatherapy Orchid Color prací gel, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2507723
Kód dod.: 765417
EAN: 9000101803396
 
289.90 Kč
5.8Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s dlouhotrvající svěží vůní orchideje pro zářivě čisté prádlo.
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Sensitive Gel efektivně odstraňuje skvrny a zároveň je šetrný k pokožce. S přírodními mýdly a lehkou vůní mandlového mléka je vhodný i pro alergiky.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný čistič na rez, vodní kámen a mýdlové usazeniny. Vhodný do koupelen a kuchyní.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Pure Magnolia 390 g, 6 dávek
Kód: 2402490
Kód dod.: 755085
EAN: 4061746507662
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek Bonux Color Pure Magnolia 3v1 obsahuje nové aktivní částice pro dokonalejší praní.
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Kód: 2404496
Kód dod.: 755086
EAN: 4061746508195
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek na barevné prádlo s vůní levandule.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aviváž s hypoalergenním složením poskytuje úžasnou hebkost s jemnou vůní, kterou si může vychutnat celá rodina.
AKCE
-13%Sleva
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Kód: 2506082
Kód dod.: 914003
EAN: 8594008878683
 
134.90 Kč
154.90 Kč
0.42Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řada Linteo Baby je hravá a zaměřená na citlivou dětskou pokožku. Obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
144.90 Kč
1 449Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo & zadeček Sensitive je skvělým pomocníkem na rychlé a šetrné očištění miminka především na cestách.
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý lesk, 600 ml
Kód: 2506625
Kód dod.: 105410
EAN: 8711347231065
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lak v akrylátovém provedení, rychleschnoucí s vysokou kryvostí. Odolný vůči vlivům počasí. Vhodný pro široké použití v automobilovém i jiném průmyslu. Vhodný i na dřevo a některé plasty.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-1 chladná světle hnědá 60 ml
Kód: 2507878
Kód dod.: 870700
EAN: 9000101744781
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-1 Chladná světlá hnědá je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený studený tón s jemným nádechem elegance.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Kód: 2600016
Kód dod.: 875017
EAN: 9000101735192
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Kód: 2600017
Kód dod.: 875018
EAN: 9000101734959
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Čerťák
Vápno na bílení, hašená vápenná barva, Čerťák, 6 kg
Kód: 2500235
Kód dod.: 416530
EAN: 8591235093070
100%
165 Kč
27.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hašené vápno pro stavebnictví, zahradnictví a pro tradiční dezinfikování hospodářských stavení a budov.
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 42701523
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové pečující složení pomáhá chránit a posilovat dětskou pokožku a podporuje její přirozený vývoj. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.