cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Bonux
Bonux prací prášek Color Caring Lavender 390 g, 6 dávek
Kód: 2404496
Kód dod.: 755086
EAN: 4061746508195
 
29.90 Kč
4.98Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací prášek na barevné prádlo s vůní levandule.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 40 praní, 880 ml
Kód: 2404529
Kód dod.: 775161
EAN: 9000101590531
 
74.90 Kč
1.87Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aviváž s hypoalergenním složením poskytuje úžasnou hebkost s jemnou vůní, kterou si může vychutnat celá rodina.
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Henkel Persil
Persil Expert Sensitive gel pro citlivou pokožku, 2,25 l, 50 dávek
Kód: 2500098
Kód dod.: 764969
EAN: 9000101805918
 
409.90 Kč
8.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Persil Expert Sensitive Gel efektivně odstraňuje skvrny a zároveň je šetrný k pokožce. S přírodními mýdly a lehkou vůní mandlového mléka je vhodný i pro alergiky.
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Lavon
LAVON tekuté mýdlo Hand Care Aloe Vera náplň, 1 l
Kód: 2501713
Kód dod.: 790068
EAN: 8594187140250
 
29.90 Kč
29.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekuté mýdlo s glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný čistič na rez, vodní kámen a mýdlové usazeniny. Vhodný do koupelen a kuchyní.
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené ubrousky, 4 × 80 ks
Kód: 2506082
Kód dod.: 914003
EAN: 8594008878683
 
154.90 Kč
0.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řada Linteo Baby je hravá a zaměřená na citlivou dětskou pokožku. Obsahují jemné mléko s výtažky z aloe vera.
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Linteo®
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo a zadeček Sensitive, 100 ml
Kód: 2506669
Kód dod.: 910995
EAN: 8595686302293
 
144.90 Kč
1 449Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo Baby bezoplachový čisticí olej na tělo & zadeček Sensitive je skvělým pomocníkem na rychlé a šetrné očištění miminka především na cestách.
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Kód: 2505578
Kód dod.: 105412
EAN: 8711347231089
 
232 Kč
386.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Rallye sprej je univerzální lak v akrylátovém provedení. Velmi rychleschnoucí s vysokou kryvostí a odolností proti vlivům počasí.
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Full Hair 5, lak na vlasy pro objem a plnost účesu, fixace 4, 300 ml
Kód: 81739
Kód dod.: 860349
EAN: 9000100906241
100%
154.90 Kč
516.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48h Control – Systém pro viditelnou plnost účesu a extra silnou fixaci. Poskytuje dlouhotrvající objem od kořínků ke konečkům. Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky – snadno se vyčesává. Vlasy nezatěžuje.
Končící produkty
-7%Sleva
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Kód: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům vysoký lesk a jasně žlutou barvu s mini lakem Glossy Jelly od značky essence. V
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Shield Top Coat krycí lak na nehty 8 ml
Kód: 2203137
Kód dod.: ES349279
EAN: 4059729349279
 
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S vrchním lakem Essence Color Shield získají vaše nehty vzhled, jako byste právě absolvovali gelovou
AKCE
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
126 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné i pro jemné a řídnoucí vlasy. Lak na vlasy s keratinem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 6-16 chladná popelavá tmavá blond 60 ml
Kód: 2507892
Kód dod.: 870707
EAN: 9000101745801
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 6-16 nabízí elegantní tmavý blond odstín s chladným popelavým podtónem.
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 4-60 Lesklá středně hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Intensive Color Creme barva na vlasy 4-60 Lesklá středně hnědá 50 ml
Kód: 2600013
Kód dod.: 870491
EAN: 9000101768749
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Intensive Color Creme 4-60 je permanentní barva na vlasy v odstínu lesklá středně hnědá, která je určená pro domácí barvení.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-16 chladná popelavá světlá blond 60 ml
Kód: 2507886
Kód dod.: 870704
EAN: 9000101745580
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní barva na vlasy Schwarzkopf Creme Supreme 8-16 poskytuje svěží, elegantní velmi světlý blond odstín s chladným popelavým tónem.
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Nivea®
Nivea Baby Krém na obličej a tělo 200 ml
Kód: 2400929
Kód dod.: 821304
EAN: 9005800369723
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové pečující složení pomáhá chránit a posilovat dětskou pokožku a podporuje její přirozený vývoj. Veganské a biologicky rozložitelné složení^ bez mikroplastů^^ a parabenů. Se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny B5, C a E.
AKCE
-1%Sleva
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Meridol®
Meridol Complete Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600969
Kód dod.: 885374
EAN: 8718951478527
 
109 Kč
109.90 Kč
1 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Meridol Complete Care na citlivé zuby a dásně účinně bojuje proti bakteriím zubního plaku, které mohou způsobovat problémy s dásněmi a zápach z úst. Citlivé zuby zaslouží šetrnou péči, která přinese úlevu okamžitě.
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Colgate®
Colgate Ultra Soft Smile Love zubní kartáček 2-pack
Kód: 2601077
Kód dod.: 897018
EAN: 8718951643598
 
99.90 Kč
49.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní kartáček Ultra Soft má vysokou hustotu svazků s 5,1krát více vlákny než běžný kartáček s kompaktní hlavicí, tudíž je šetrný k dásním. Odstraňuje zubní plak, leští povrchové skvrny a pomáhá chránit před kazy.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémní zesvětlovač Plus je profesionální zesvětlující barva na vlasy určená pro dosažení až o 9 odstínů světlejšího tónu.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná stříbrná blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje moderní, elegantní studený blond odstín se stříbrnými reflexy.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
29.90 Kč
14.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-Uhlíková baterie je základním typem baterie. Nižší kapacita baterie určuje použití v méně náročných přistrojích např. hodiny, budíky, svítilny aj.
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha námořní modř, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04376
Kód dod.: 950006
EAN: 3045200475200
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha světle modrá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04378
Kód dod.: 950009
EAN: 3045200475316
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.