cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ideal Duha černá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha černá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04384
Kód dod.: 950004
EAN: 3045200475170
88%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha šedá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha šedá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04386
Kód dod.: 950007
EAN: 3045200475224
100%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 9 kg
Kód: 2502697
Kód dod.: 300016
EAN: 8595050311401
 
1 019 Kč
1 020 Kč
113.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
40 Kč
43.90 Kč
160Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Kód: 2502822
Kód dod.: 430306
EAN: 8594002536305
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Kód: 2502835
Kód dod.: 430324
EAN: 8594002537302
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Kód: 2503507
Kód dod.: 430394
EAN: 8594002531744
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Kód: 2506143
Kód dod.: 401010
EAN: 8595614513135
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Kód: 2503518
Kód dod.: 401074
EAN: 8594002537913
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Kód: 2502829
Kód dod.: 430317
EAN: 8594002536817
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504470
Kód dod.: 401038
EAN: 8594158026828
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 7+1 kg
Kód: 2601014
Kód dod.: 401002
EAN: 8595614527057
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
100%
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniaturní mentolové plátky, které se při čištění zubů rozpouštějí a uvolňují svěží aroma.
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
124.90 Kč
312.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid sprej zabijí šváby, mravence a další hmyz okamžitě jak se dostanou do kontaktu s přípravkem. Ošetřená místa chrání po dobu až 4 týdnů. Se šváby ničí zároveň i jejich vajíčka.
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
Kód: 34557
Kód dod.: 966605
EAN: 8590786127722
100%
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 9,5 × 13 cm.
AKCE
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na koupelny je účinný pomocník pro každodenní úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny i špínu z povrchů v koupelně.
Energizer Max AA tužková baterie, 4 + 4 ks zdarma
Energizer®
Energizer Max AA tužková baterie, 4 + 4 ks zdarma
Kód: 2305519
Kód dod.: 961015
EAN: 7638900427868
 
89.90 Kč
11.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní alkalické baterie s dlouhotrvajícím výkonem a s garancí proti vytečení. Vhodná pro přenosná elektronika, herní konzole, ovladače, meteostanice, svítilny.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Ocean Breeze, 5 l
Kód: 2501625
Kód dod.: 717418
EAN: 8594187140182
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC čistič se svěží parfemací účinně a snadno odstraní rez, vodní a močový kámen nejen z toalety, ale i z dalších sanitárních zařízení i pod vodní hladinou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.