cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 221 středně hnědá 50ml
Kód: 2600016
Kód dod.: 875017
EAN: 9000101735192
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Color Shampoo barva na vlasy 244 čokoládově hnědá 50 ml
Kód: 2600017
Kód dod.: 875018
EAN: 9000101734959
 
104.90 Kč
2 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrná polopermanentní barva na vlasy s pečující formulí bez amoniaku, která vašim vlasům dodá intenzivní odstín a krásný lesk – a zároveň je během barvení ošetří.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0300 purpurová, 1 kg
Kód: 2504291
Kód dod.: 430297
EAN: 8594158028655
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0790 oranžová, 1 kg
Kód: 2502831
Kód dod.: 430319
EAN: 8594002537517
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0347 fialová, 4 kg
Kód: 2504103
Kód dod.: 401064
EAN: 8594158021113
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0618 sytá žlutá, 7+1 kg
Kód: 2504107
Kód dod.: 401047
EAN: 8594158021045
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0147 šedá, 4 kg
Kód: 2504471
Kód dod.: 401069
EAN: 8594158026781
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 10 l, 15 kg
Kód: 2502801
Kód dod.: 404907
EAN: 3831000242162
 
799 Kč
79.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0632 žloutková, 250 g
Kód: 2503293
Kód dod.: 430516
EAN: 8591235022162
 
57.90 Kč
231.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Jub
Jub Jupol Classic malířská barva, 2 l, 3,3 kg
Kód: 2502799
Kód dod.: 404900
EAN: 3831000242179
 
209 Kč
104.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Paropropustná malířská barva. Vnitřní vodou ředitelná malířská barva. Vyznačuje se vysokou paropropustností – je vhodná i na sanační systémy. Má vysokou bělost, vysokou kryvost, snadno se nanáší a je otěruvzdorná.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0190 černá, 350 g
Kód: 2502818
Kód dod.: 430302
EAN: 8594002536107
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0187 šedý antracitový, 7+1 kg
Kód: 2601006
Kód dod.: 400978
EAN: 8595614526906
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0427 modrý nebeský, 7+1 kg
Kód: 2601010
Kód dod.: 400990
EAN: 8595614526999
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0737 oranžový, 4 kg
Kód: 2601015
Kód dod.: 401005
EAN: 8595614527088
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04364
Kód dod.: 950008
EAN: 3045200475231
97%
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha zelená, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04380
Kód dod.: 950011
EAN: 3045200475361
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
BALhome
BALhome smetáček a lopatka s lištou mix barev
Kód: 2505120
Kód dod.: 575473
EAN: 8591235088397
 
54.90 Kč
55 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastová smetáčková souprava obsahuje plastovou lopatku s gumovou lištou a tvarovanou rukojetí a smetáček s černými štětinami.
AKCE
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Meridol®
Meridol Complete Care Soft zubní kartáček
Kód: 2600933
Kód dod.: 895044
EAN: 8718951485051
 
101 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní kartáček Meridol Complete Care Soft poskytuje šetrné, ale důkladné čištění zubů i dásní a pomáhá udržet zdravý úsměv.
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 78942
Kód dod.: 797067
EAN: 5900017106304
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se zklidňujícím extraktem z aloe vera můžete použít na tvář, tělo i vlasy. Užijte si příval svěžesti už ve sprše. Pocit hydratované pokožky vám vydrží i po osušení.
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR401 zrcátko 13,5 × 18 cm, různé barvy
Kód: 21029
Kód dod.: 966604
EAN: 8590786127739
100%
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 13,5 × 18 cm.
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Lavon
LAVON dezinfekce Easy Clean na povrchy bez chloru a alkoholu, 5 l
Kód: 2501740
Kód dod.: 627620
EAN: 8594187140823
 
229.90 Kč
45.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální dezinfekce na povrchy bez oplachu. Čistí a dezinfikuje všechny materiály a plochy. Účinkuje proti bakteriím, obaleným virům i kvasinkám.
AKCE
-2%Sleva
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Melitta®
Melitta Gourmet kávové filtry 1 × 4, 80 ks
Kód: 2509098
Kód dod.: 716401
EAN: 4006508208814
 
88 Kč
89.90 Kč
1.1Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aby aroma Vaší překapávané kávy bylo ještě pestřejší!
AKCE
-6%Sleva
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Remakol
Remakol V3502 malířská tónovací barva, 0102 bílý, 250 g
Kód: 2503287
Kód dod.: 430500
EAN: 8591235021943
100%
43.90 Kč
46.90 Kč
175.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá k tónování k tónování malířských a latexových barev pro použití v interiérech. Některé odstíny je možné použít na akrylátové a silikonové barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.