cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0310 fialová, 350 g
Kód: 2502822
Kód dod.: 430306
EAN: 8594002536305
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0820 červená, 350 g
Kód: 2502835
Kód dod.: 430324
EAN: 8594002537302
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 1 kg
Kód: 2503507
Kód dod.: 430394
EAN: 8594002531744
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0117 šedý patinový, 7+1 kg
Kód: 2506143
Kód dod.: 401010
EAN: 8595614513135
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0637 žluto-oranžová, 4 kg
Kód: 2503518
Kód dod.: 401074
EAN: 8594002537913
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0660 okrová, 1 kg
Kód: 2502829
Kód dod.: 430317
EAN: 8594002536817
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 500 g
Kód: 2503487
Kód dod.: 431000
EAN: 8591235032253
 
66.90 Kč
133.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0450 modrá, 350 g
Kód: 2503506
Kód dod.: 430393
EAN: 8594002531737
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0582 zelená, 1 kg
Kód: 2503509
Kód dod.: 430396
EAN: 8594002531768
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
AKCE
-9%Sleva
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
REMAL
REMAL tónovací barva, 0250 béžová, 250 g
Kód: 2500217
Kód dod.: 430998
EAN: 8591235032178
 
40 Kč
43.90 Kč
160Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovací barva k obarvování malířských barev pro interiéry, vybrané odstíny i k obarvování akrylátových a silikonových fasádních barev pro exteriéry.
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0267 světle hnědá, 7+1 kg
Kód: 2504470
Kód dod.: 401038
EAN: 8594158026828
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 7+1 kg
Kód: 2601014
Kód dod.: 401002
EAN: 8595614527057
 
522 Kč
529 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Kód: 2504290
Kód dod.: 430299
EAN: 8594158028679
 
145 Kč
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0017 bílý smetanový, 4 kg
Kód: 2601003
Kód dod.: 400969
EAN: 8595614526838
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Nivea®
Nivea Baby krém na tvář, tělo a ruce 75, ml
Kód: 2402964
Kód dod.: 821306
EAN: 9005800371290
 
64.90 Kč
865.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na tvář, tělo a zadeček se 100% přírodním mandlovým olejem a vitamíny.
AKCE
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Varta
Varta Superlife, baterie C, malé mono, 2 ks
Kód: 2504416
Kód dod.: 961065
EAN: 4008496556304
 
26.90 Kč
13.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinko-Uhlíková baterie je základním typem baterie. Nižší kapacita baterie určuje použití v méně náročných přistrojích např. hodiny, budíky, svítilny aj.
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 61001177
EAN: 8718951313255
100%
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniaturní mentolové plátky, které se při čištění zubů rozpouštějí a uvolňují svěží aroma.
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Raid®
Raid Max Proti švábům a mravencům, proti lezoucímu hmyzu, 400 ml
Kód: 03118
Kód dod.: 675001
EAN: 8711800137866
100%
124.90 Kč
312.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raid sprej zabijí šváby, mravence a další hmyz okamžitě jak se dostanou do kontaktu s přípravkem. Ošetřená místa chrání po dobu až 4 týdnů. Se šváby ničí zároveň i jejich vajíčka.
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
AbellA®
AbellA MR301 zrcátko 9,5 × 13 cm, různé barvy
Kód: 34557
Kód dod.: 966605
EAN: 8590786127722
100%
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kosmetická zrcátko Abella o rozměru 9,5 × 13 cm.
Energizer Max AA tužková baterie, 4 + 4 ks zdarma
Energizer®
Energizer Max AA tužková baterie, 4 + 4 ks zdarma
Kód: 2305519
Kód dod.: 961015
EAN: 7638900427868
 
89.90 Kč
11.24Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní alkalické baterie s dlouhotrvajícím výkonem a s garancí proti vytečení. Vhodná pro přenosná elektronika, herní konzole, ovladače, meteostanice, svítilny.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pro muže, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
79.90 Kč
11.41Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kofeinové vlasové tonikum v ampulích pro všechny typy vlasů.
AKCE
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na koupelny s vůní máty 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502071
Kód dod.: 712290
EAN: 8591235101676
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na koupelny je účinný pomocník pro každodenní úklid. Díky přírodní síle octa snadno odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny i špínu z povrchů v koupelně.
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Lavon
LAVON WC gel hygienický s chlórem Easy Clean, 750 ml
Kód: 2501626
Kód dod.: 717422
EAN: 8594187141035
 
39.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.