cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Melitta®
Melitta Original kávové filtry 1×4, 40 ks
Kód: 2506631
Kód dod.: 716400
EAN: 4006508200016
100%
44.90 Kč
1.12Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte aromatický a zvlášť vyvážený chuťový zážitek s kávovými filtry Melitta® Original.
LAVON čisticí krém Easy Clean, 5 kg
Lavon
LAVON čisticí krém Easy Clean, 5 kg
Kód: 2600394
Kód dod.: 735041
EAN: 8594187145088
 
159.90 Kč
31.98Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra jemný čisticí krém s vápencem na všechny nenasákavé povrchy. Ideální i na zaschlé a usazené nečistoty.
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha tmavě hnědá, barva na textil na bavlnu, viskozu a len, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04362
Kód dod.: 950014
EAN: 3045200475415
 
29.90 Kč
1 993.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na textil vhodná na bavlnu, viskózu a len. Pro použití v pračce či v ruce. Jedno balení obarví 300 g látky.
AKCE
-10%Sleva
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0210 béžová tmavá, 1 kg
Kód: 2504290
Kód dod.: 430299
EAN: 8594158028679
 
145 Kč
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-7%Sleva
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Artdeco
Artdeco Quick Dry rychleschnoucí lak na nehty 98 Mint To Be 10 ml
Kód: 2502117
Kód dod.: 1151.98
EAN: 4052136152005
 
249 Kč
269 Kč
24 900Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po upravených, zářivých a profesionálně vyhlížejících nehtech bez zdlouhavého schnutí? Artde
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0770 pastelově oranžová, 1 kg
Kód: 2503511
Kód dod.: 430398
EAN: 8594002531782
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0560 zelená tmavá, 350 g
Kód: 2502825
Kód dod.: 430312
EAN: 8594002536602
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0897 vínová, 4 kg
Kód: 2504766
Kód dod.: 401084
EAN: 8595614505208
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0410 světle modrá, 350 g
Kód: 2502824
Kód dod.: 430308
EAN: 8594002536404
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 1 kg
Kód: 2502838
Kód dod.: 430368
EAN: 8594002536077
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
212 Kč
530Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 15 + 3 kg
Kód: 2504304
Kód dod.: 400346
EAN: 8594158029065
 
1 495 Kč
83.06Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0590 zelená limetková, 1 kg
Kód: 2504293
Kód dod.: 430293
EAN: 8594158028617
 
162 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0217 béžová, 7+1 kg
Kód: 2503438
Kód dod.: 401040
EAN: 8594002537425
 
522 Kč
65.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Het
Het Brillant 100 malířská omyvatelná barva, 7 + 1 kg
Kód: 2504443
Kód dod.: 400345
EAN: 8594158029041
 
745 Kč
93.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová malířská barva, omyvatelná, disperzní, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, dětské pokoje, kuchyně, koupelny, nemocnice, školy apod.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0220 světle hnědá, 350 g
Kód: 2502837
Kód dod.: 430366
EAN: 8594002536060
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0280 hnědá tmavá, 350 g
Kód: 2502820
Kód dod.: 430304
EAN: 8594002536206
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0477 modrý karibik, 4 kg
Kód: 2601011
Kód dod.: 400993
EAN: 8595614527002
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
-1%Sleva
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0658 žlutý pastelový, 4 kg
Kód: 2601013
Kód dod.: 400999
EAN: 8595614527040
 
315 Kč
317 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
AKCE
-11%Sleva
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Het
Het Brillant Effect interiérová dekorativní malířská barva, tónovatelná, 2,5 kg
Kód: 2503788
Kód dod.: 400350
EAN: 8594002538576
 
1 549 Kč
1 739 Kč
619.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Interiérová dekorativní barva s výrazným vzhledovým efektem, doporučujeme pro reprezentativní obývací a komerční prostory, krby apod. Umožňuje vytvářet antické efekty.
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Het
Het Klasik Color malířská barva, 0728 oranž broskvový, 4 kg
Kód: 2505307
Kód dod.: 401057
EAN: 8595614512954
 
315 Kč
78.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním nátěrům stěn a stropů, výrazná krycí schopnost a roztíratelnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, vynikající paropropustnost.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0630 světle žlutá, 350 g
Kód: 2502833
Kód dod.: 430322
EAN: 8594002537401
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Lovela
Lovela Baby Barevné prádlo prací gel, 50 praní, 4,5 l
Kód: 2003887
Kód dod.: 759093
EAN: 5999109520746
100%
384.90 Kč
7.7Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Produkty na praní značky Lovela byly speciálně vyvinuty pro děti, a to od prvního dne jejich života.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.